Darina Nudni ze Zlína střílí přes písecké bloky.

Darina Nudni ze Zlína střílí přes písecké bloky. | foto: Luděk Ovesný, MAFRA

Házenkářky Písku bojují o play-off, mají důležitou výhru nad Veselím

• 0
Písecké házenkářky dokázaly v 19. kole interligy doma zvítězit nad Veselím 34:27 a v tabulce se dotáhly na Jihomoravanky. Šesté místo celkově je především čtvrtým mezi českými týmy - a tedy zajišťuje postup do play-off.

V důležitém zápase v boji o play-off Písek udržel naději. Svému soupeři se v tabulce vyrovnal, když od počátku utkání dominoval. Hráčky Veselí, které kvůli nemoci nevedl nový trenér Ján Packa, držely remízový stav jen do sedmé minuty. Pak už jen ztrácely. V poločase utkání šest gólů, na konci sedm.

Jejich vzájemný souboj o poslední volné místo pro české play-off bude zajímavý, zvlášť, když v závětří číhá Olomouc.