Diskuze

Opava si pohlídala druhé místo, třetí jsou basketbalisté Brna, čtvrtý Kolín

Až poslední kolo nadstavbové části ligy basketbalistů rozluštilo pořadí skupiny A1 za suverénním Nymburkem. Opava zvítězila 105:87 nad Ústím nad Labem a zajistila si druhou příčku. Ze třetího místa půjde do play off Brno, které v závěrečném duelu prohrálo těsně 92:93 v Kolíně, jenž se tak dostal na čtvrtou příčku před Ústí.
KI

V týdnu jsem si přečetl oslavný článek o Ústí a tak jsem si včera řekl, že se podívám na jejich zápas s Opavou.

Čím podporuje Ústí Český basketbal? Včera to odehráli v sedmi lidech a ostatní zápasy je to o jednoho dva více. Výběr zahraniční pětky slušný, ale co dále? Kluci si honí statistiky s výhledem na další sezónu, v asistencích je Ústí na chvostu před Usk.

Šotnar tuším figuruje u nějaké mládežnické reprezentace a toto v Ústí jej uspokojuje? A kecy typu čeští hráči nejsou a když jsou tak jsou drazí, tak proč si někoho nezapracují? No jo, ale jak to do pětky chrtů ze zahraničí někoho zapracovat? A hlavně to je běh na delší trať a Slamák chce úspěchy hned.