Diskuze

Zmar basketbalistek. Výrazná prohra s Černou Horou znamená konec na ME

Postup měly ve svých rukou. Vítězství nad Černou Horou by znamenalo potvrzení postupu do osmifinále mistrovství Evropy. Nic z toho se ale nestane. České basketbalistky se protrápily v posledním zápase skupiny B a prohrály 57:70. O pouhé dva body jim tak uniklo pokračování v turnaji.
MN

Kapitánka Hejdová po zápase tvrdila, že o nutnosti udržet rozdíl do -11 bodů se dozvěděly 2 minuty před koncem zápasu. Pokud je to pravda, tak ty ženské jsou naprosto tupé a celý realizační tým neschopný.

1 0
možnosti

To je sice pravda, ale vzhledem k tomu, co dokázaly v poslední minutě a půl, možná bylo lepší, že to nevěděly.

DZ

Prijde mi, ze jedina kvalifikace trenera pro narodak, byl silny hlas. On na ty holky v podstate porad jen kricel. Obcas to vyhecuje, ale pokud je to porad, je to kontraproduktivni. Ty holky v posledni ctvrtine totalne rozsypaly.

30. 6. 2019 22:41

Velká škoda, protože tohle bylo v silách našeho týmu... Porazily nás dvě hračky...

0 0
možnosti
VM

Sledoval jsem teď zápas Srbsko - Belgie a to byl koncert! To se neda vůbec se zápasem našich srovnat. V rychlosti, individuální kvalitě! Smutné konstatování.

1 1
možnosti
LB

L91i70b34o50r 93B65a75l74í38k

30. 6. 2019 21:24

Jak moc bych si přál, aby si tuhle diskusi přečetly právě hráčky. Za tu ostudu si tu ostudu zaslouží!!!

1 1
možnosti
LV

L68u96d62ě66k 59V57i23n64č

30. 6. 2019 21:31

Je to jenom sport. Problémy nejsou ve hráčkách.

0 0
možnosti
LB

L22i35b84o75r 57B58a33l33í61k

30. 6. 2019 21:15

Pokud hráčka má v hlavě nadělaný nepořádek, není chyba trenéra, že nedá jednoduchý koš. Jakoby holky chtěly trenéra potopit, tak udělaly trup akci. Možná by měly na takovéto turnaje jezdit psychicky odolné hráčky. ;-O

TF

Smutný konec. Tenhle zápas byl totálně zbabraný. Myslím, že chybou bylo točit pouze 8 hráček. Dnes Březinová a Krakovičová byly hodně slabé. Jistě, jedna skvěle zastřílela proti Švédkám a druhá byla střelecky úspěšná v přípravě. Ale to nejsou hráčky do základu. Když se jim nedaří v zakončení, tak bohužel už nemají moc co nabídnout a to hlavně v obraně. Voráčková Vojtíková a Adamcová si rozhodně zasloužily hrát taky a dohromady odehrály za celý turnaj asi 13minut, přičemž posledně jmenovaná vůbec nic! Když jsme pak potřebovali tyhle dvě střídat, tak nebylo za koho, protože dát tam na poslední dvě minuty úplně vychladlou Voráčkovou taky nedává moc smysl. Bohužel ty důsledky jsou fatální a hráček je mi líto.

0 0
možnosti
LB

L15i53b58o42r 80B85a71l47í39k

30. 6. 2019 21:18

Líto hráček?? Proč?? Pokud hráčka reprezentace nedá několik jednoduchých dvojtaktů, tak nemá v repre co dělat. Taky si nevezmu do orchestru hráčku jen proto, že umí hezky treskat.

Při přerušeném útoku časovým klaksonem jsem si říkal, hlavně aby nám ty dva body nechyběly. No a chyběly :-(