Diskuze

Keňan předčil legendu a posunul v maratonu hranice lidských možností

Do hlavní role berlínské maratonské show byl obsazen Haile Gebrselassie, stárnoucí legendu ale zcela zastínil jiný favorit - Patrick Makau. Keňský vytrvalec sebral Etiopanovi jeho světový rekord, který vylepšil o plných 21 vteřin. Rychlou trať v německé metropoli zvládl v čase 2:03:38 hodiny.

Re: kdyby se neflákal, moh klidně zaběhnout pod 2:00

toho se možná řada z nás ani nedožije, v r.1981 se běželo 2:08 ,  ted´ po 30 letech jen o 5 min rychlejc,

pod 2hod to bude trvat nejspíš dalších 30 let...

0 0
možnosti
ESQS

Ego sum, qui sum

25. 9. 2011 14:22
Je načase tyhlety rasistický maratony

zakázat, at běží kdo chce tak vyhraje kenan což je v přímém rozporu s multikulti dogmatem, že si jsme všichni rovni a tudíž to je rasistické a mělo by se to zákázat!

Hmmm

Takle rychle plno lidí nejezdí ani na kole:-)

0 0
možnosti
OSNZ1

opuštěná struna noci za 14.90,-

25. 9. 2011 14:51
Re: Hmmm

Tak v Keni možná plno lidí kolo nikdy ani nevidělo.;-)

0 0
možnosti
PV

Pajus

25. 9. 2011 12:46
Existuje nějakej standard pro maratonskou trať??

Nebo bych mohl pořádat maraton, při kterém by padl světový rekord. Jednoduše bych trať naplánoval tak, aby měla sklon spíše z kopce :-)

0 0
možnosti
OT

othoma

25. 9. 2011 12:51
Re: Existuje nějakej standard pro maratonskou trať??

máš to v článku, letos se běžel i rychlejší maraton , ale trat´ byla moc zkopce a foukal silný vítr do zad, takže smůla, světový rekord nebyl uznán.