MISS POD LUPOU: Tělo Chmelířové už bude v létě hokejisty Procházky

Extra   0:05aktualizováno  0:05
Čtyřiadvacetiletá miss Veronika Chmelířová se v létě provdá za hokejistu Milana Procházku. Pár se sblížil před třemi a půl lety v hospodě U Slimáka ve Znojmě. Od té doby spolu žijí. Veronika je další kráskou, která iDNES.cz odhalila své soukromí a nafotila svůdné snímky s fotografkou Lenkou Hatašovou.

JAK DLOUHO RANDÍM S MILANEM PROCHÁZKOU

S Milanem se znám od konce léta 2007 a seznámili jsme se velkou náhodou. Žijeme spolu v podstatě od začátku, protože to hodně urychlila ta vzdálenost, která mezi námi tehdy byla (Praha – Karlovy Vary, pozn.red.). Na Štědrý večer mě Milan při večerní procházce požádal o ruku a bylo to nesmírně romantické. Svatbu bychom rádi měli v červenci v našem rodném Znojmě a nakonec bude zřejmě větší, než jsme si ji představovali. Oba se na ni moc těšíme a chceme vše zařídit tak, aby to klaplo jak má.

MISS POD LUPOU: Veronika Chmelířová

JAK SI ŽIJEME

Autoři

  • Redaktor: Eva Čerešňáková
  • Fotografie: Lenka Hatašová
  • Make-up: Monika Navrátilová
  • Styling: Lukáš Macháček
  • Fotografováno ve Fivestarmalostranska rezidenci

Náš partnerský život ovlivňuje hokej, a veškerý čas i plánování do budoucna s ním úzce souvisí. Nemůžeme se jen tak sbalit a někam vyrazit třeba na víkend nebo na dovolenou, vše se podřizuje zápasům a tréninkům. Milan trénuje každý den ráno a v létě i odpoledne. Také podle něj upravuji jídelníček, protože Milan patří mezi poctivce a chce především zdravou stravu a potrpí si na dostatek spánku, hlavně po obědě. Ale to se o hokejistech všeobecně ví, že toho hodně naspí. Náš život se vlastně podobá Cirkusu Humberto - člověk nikdy neví, kam ho to zavane. A abychom toho neměli málo, pořídili jsme si před rokem a půl fenku a pokud jsme oba zaneprázdnění, řešíme problémy s hlídáním.

JAK VNÍMÁ PARTNER MOU PRÁCI

S Milanem jsme se potkali až po soutěži, takže od začátku vztahu víme, že je třeba s rizikem v podobě nepříjemností ze strany médií, se kterými občas bojujeme, počítat. Není lehké dostat partnera na nějakou společenskou akci právě kvůli dotěrným fotografům, ale já to respektuji a nenutím ho.

MISS POD LUPOU: Veronika Chmelířová

ŽIVOT NA DVOU MÍSTECH

Od úspěchu v soutěži Miss se pohybuji v Praze, a to kvůli práci v modelingu, ale také kvůli studiu. Současně ale mám druhý domov, podle města, kde právě přítel hraje. Dva roky jsme byli v Karlových Varech a nyní jsme už druhým rokem v Chomutově, takže mám stále sbalený kufr a jsem neustále mezi Chomutovem a Prahou.

PROČ JSEM NEREPREZENTOVALA ČESKO V CIZINĚ

Galerie

Prohlédněte si Veroniku Chmelířovou ve velké fotogalerii

Českou republiku jsem měla reprezentovat na Miss Europe v Libanonu, ale bohužel v průběhu příprav soutěž z finančních důvodů skončila. Když se dnes podívám zpátky, soutěž Miss mi dala možnost poznat spoustu zajímavých lidí, navázat důležité kontakty a konkrétně v České republice se modeling dělá bez známého jména dost těžko, takže titul ze soutěže významně pomůže.

JAK SI UDRŽUJI FIGURU

Celý život jsem se věnovala závodně sportu. Nejdřív to byl korfbal, pak volejbal. Už od dětství jsem tedy byla vedená aktivně sportovat a velkou zásluhu na tom měl můj tatínek. Je atletický trenér a mě vedl k pohybu, abych uměla od všeho něco, s tím, že si pak vyberu sama. Moje tělo má tedy dobrou paměť, a když se chci dát do formy, vím, že stačí chvíli pořádně máknout a hned se to projeví. Naštěstí mám i velmi dobrý metabolismus. Od doby, co máme pejska, trávím hodně času venku, vyrážím s ní klidně na dvě až tři hodiny do lesa, takže to často spojím i s lehkým joggingem. Teď v zimě mě začaly bavit běžky, protože při nich člověk zapojí skutečně celé tělo.

MISS POD LUPOU: Veronika Chmelířová

PROČ MĚ NEBAVÍ POSILOVÁNÍ

Posilovna mě dřív bavila, ale na ni nemám příliš pevnou vůli. Nejlíp se mi cvičilo s kamarádkou, ale ta se odstěhovala a nemám už k sobě parťáka, tak se musím sama doma čas od času k něčemu donutit. Díky Milanovi však máme doma velmi slušné vybavení od činek, medicimbalů, posilovacích gum až po bossu.

Autor: pro iDNES.cz

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Řepka jde za mříže. Soud mu změnil dvě podmínky na devět měsíců vězení

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka (45) si podle úterního rozhodnutí pražského soudu odpyká devět měsíců ve věznici s ostrahou. Za řízení auta...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Jiřina Bohdalová žaluje Komerční banku za padělané obrazy

Herečka Jiřina Bohdalová na snímku z 5. února 2019

Herečka Jiřina Bohdalová (87) zažalovala Komerční banku kvůli prodeji padělaných obrazů, informoval ve čtvrtek...

Další z rubriky

Yasmin Le Bonová: Kvůli menopauze mám vrstvu tuku a horší paměť

Yasmin Le Bonová (Paříž, 27. února 2018)

Modelka Yasmin Le Bonová (53) vypadá, jako by dokázala zastavit čas. V 80. letech patřila k hvězdám modelingu a občas...

Letošní Miss Universe ovládla Catriona Gray, pochází z Filipín

Miss Universe 2018 Catriona Gray z Filipín (Bangkok, 17. prosince 2018)

Titul Miss Universe roku 2018 získala čtyřiadvacetiletá Catriona Elisa Gray z Filipín. Při vyvrcholení každoroční...

Žádný motorkář mě ještě nesbalil, přiznala misska Lucie Kovandová

Lucie Kovandová (8. března 2018)

Vítězky soutěže krásy se občas uchytí v modelingu, z některých jsou moderátorky, případně skončí u úplně jiné profese....

VALENTÝN: Jednoduché čokoládové bonbony
VALENTÝN: Jednoduché čokoládové bonbony

Výborné čokoládové bonbony, které můžete na Valentýna vytvořit ve tvaru srdíček.

Najdete na iDNES.cz