Mobil měsíce: souboj stylových telefonů

aktualizováno 
V rubrice Mobil měsíce vybíráme ten nejlepší z recenzovaných telefonů za minulý měsíc. Který si vyslouží ocenění Mobil měsíce za únor? Vybrat nejlepší mobil měsíce můžete i vy.

Mobil měsíce února

Ve druhém letošním kole ankety Mobil měsíce, za únor, proti sobě stojí trojice soupeřů. Tyto telefony jsme vám podrobně představili v recenzích na stránkách našeho serveru v tomto měsíci. Tentokrát se velký souboj odehraje především mezi stylovými telefony, které vám svým vzhledem ostudu rozhodně neudělají.

Nokia 7100 je dalším modelem z designové série Supernova, který sází především na vzhled. V záloze má ale i časem prověřené uživatelské prostředí, solidní výdrž baterie a poměrně nízkou cenu. Samsung S8300 UltraTOUCH je také na první pohled velmi povedený, vedle designu ale zaujme také bohatou výbavou, ve které nechybí osmimegapixelový fotoaparát nebo GPS navigace.

Posledním soupeřem je pak LG KP500 Cookie, kterým se výrobce snaží dokázat, že i za cenu pod pět tisíc korun lze vyrobit telefon s dotykovým displejem. To se povedlo, chybičky u tohoto jinak velmi slušně vybaveného mobilu se však najdou.

Hlasujte zde, vítěze ankety vyhlásíme za měsíc

Trojice mobilů v únorových recenzích na serveru Mobil.cz:

Nokia 7100 SupernovaNokia 7100 Supernova je designově zajímavá vysouvací novinka. Nabízí 1,3 megapixelový fotoaparát, podporu GPRS, EDGE a Bluetooth. K poslechu hudby je připraven hudební přehrávač a FM rádio.

Recenze: Levný vysouvák mířící na přehlídková mola – recenze Nokia 7100


Samsung S8300 Ultra TOUCHSamsung S8300 Ultra TOUCH je vysouvací telefon, který se může pochlubit vestavěnou A-GPS navigací, osmimegapixelovým fotoaparátem, podporou DivX a dotykovým displejem. Navíc má vysouvací klávesnici.

Recenze: Nejlepší „hloupý“ mobil současnosti: Samsung S8300 UltraTOUCH


LG KP500LG KP500 je novinka s dotykovým displejem. Telefon nabídne standardní výbavu, ve které chybí wi-fi, GPS navigace i podpora 3G. K dispozici bude pohybový senzor. K fotografování je připraven třímegapixelový fotoaparát.

Recenze: Nejlevnější dotyková stylovka chce dobýt trh. Recenze LG KP500 Cookie


Hlasujte zde, vítěze ankety vyhlásíme za měsíc

Tento měsíc bylo hlasování o nejlepší mobil mnohem jednodušší než obvykle. Nebylo to způsobeno jen menším počtem testovaných telefonů za únor tohoto roku, ale především přítomností jasného favorita. Mobilem měsíce února se tak za redakci Mobil.cz stává Samsung S8300 Ultra TOUCH, který vedle skvělého designu nabídne i nekompromisní výbavu obsahující dotykový displej, osmimegapixelový fotoaparát a také GPS navigaci. Samsung S 8300 Ultra TOUCH tak můžeme bez nadsázky označit za nejlepší "hloupý" mobil, tedy přístroj bez otevřeného operačního systému.

V minulém kole - za leden 2009 - zvítězil v hlasování čtenářů hudební Sony Ericsson W902, který patří mezi nejlépe fotící hudební mobily. Druhou pozici si pak odnesl první Android mobil T-Mobile G1 a třetí příčku obsadila manažerská Nokia E63.

Autor:

Nejčtenější

Co letos předvádíte, je neuvěřitelná drzost, spílají zákazníci Vodafonu

Ilustrační snímek

Když v květnu rozeslal Vodafone textovku informující o změně tarifikace u předplacenek, zvedlo to vlnu nevole....

Mohla to být šílenost léta. Alza si však z lidí i médií jen vystřelila

Za iPhone zdarma si chtěl nechat na záda vytetovat maskota internetového...

Byla by to další soutěž, na kterou by si za pár dní nikdo nevzpomněl. Jeden ze statusů pod facebookovým příspěvkem Alzy...

Internet šílí z aplikace, která vás ukáže jako starce. Může to mít háček

Aplikace FaceApp vám ukáže, jak budete vypadat ve stáří

Populární ruská aplikace FaceApp se stala hitem internetu, má ovšem jednu velmi stinnou stránku. Potřebuje totiž...

Když si nevypnu mobil, spadne letadlo, myslí si každý pátý pasažér

Mobil v letadle

Průzkum amerického operátora AT&T ukázal, jak lidé vnímají zákaz používání telefonu v letadle. Někteří pasažéři mají o...

Apple uvede čtyři iPhony, bude i levný model. Ale počkáme si

iPhone XS Max

Každý rok tři nové iPhony. Tuto taktiku Apple letošním uvedením zopakuje již potřetí za sebou. Příští rok však podle...

Další z rubriky

Analytik: Apple u iPhonů příští rok zmenší výřez. Zmizí až později

Detail výřezu v displeji u iPhonu X

Jubilejní iPhone X před dvěma lety odstartoval módu výřezů v displeji. Zatímco ostatní výrobci jej postupně zmenšují a...

Apple uvede čtyři iPhony, bude i levný model. Ale počkáme si

iPhone XS Max

Každý rok tři nové iPhony. Tuto taktiku Apple letošním uvedením zopakuje již potřetí za sebou. Příští rok však podle...

Za to může Trump. Honor výrazně snížil cenu novinky, je velmi výhodná

Honor 20

Honor 20 je nejnovější špičkový model značky. Představený byl už před měsícem a půl, jenže se zatím neprodává. Může za...

Najdete na iDNES.cz