Diskuse k článku

Naháči to mají zadarmo

Leopoldovo muzeum ve Vídni zpřístupnilo výstavu erotických maleb známých umělců Egona Schieleho a Gustava Klimta bezplatně pro ty návštěvníky, kteří sem přijdou nazí nebo aspoň jen v plavkách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

fallrock

anananana3

Vy ji můžete vidět...

0/0
22.1.2007 17:03

fallrock

anananan2

V roce 1993 vydala debutové album Já nezapomínám, jehož ústřední píseň nazpívala s Ladislavem Křížkem. Ohlas alba nebyl valný a u kritiky se zapsala jako tuctová zpěvačka středního proudu, obratu v kariéře se dočkala v polovině 90. let po spolupráci s Wanastovými věcmi, kdy vsadila na rokovější muziku. Desku Amulet ocenili i kritici a spokojená mohla být i proto, že se sama na desce podílela autorsky. Pak postavila kapelu a začala jezdit po klubech, kde se seznámila s Tomášem Varteckým, který se stal jejím dvorním skladatelem a posléze i životním partnerem. Texty pro ni koncem 90. let psal především Filip Horáček ze skupiny Prohrála v kartách. Oba stáli za jejím třetím  albem Nebe z roku 1999, které definitivně potvrdilo její kvality. Za tuto desku byla Anna K. nominována na cenu Anděl ve třech kategoriích, z nichž si nakonec odnesla sošku za písničku roku a stala se i zpěvačkou roku. V roce 2002 nazpívala píseň k filmu Andrey Sedláčkové Musím tě svést.

0/0
22.1.2007 17:02

fallrock

anananan

Anna K.

Narodila se do mrazu a zasněžených svahů ve Špindlerově Mlýně jako Lucianna Krecarová. O třicet let později vystoupala na vrchol české populární hudby.

Zkraje 70. let si Hana Zagorová v pražské Redutě všimla osmileté holčičky. „Čípak jsi?“ spustila na ni.

„Tady táty,“ odpověděla jí malá. „A nechtěla by sis se mnou zazpívat?“ navrhla zpěvačka. Troufalá Lucianna neodmítla, Hana Zagorová byla z jejich duetu nadšená a prohlásila: „Z té holky něco bude.“ Její proroctví se naplnilo, když se o tom doslechli v Semaforu. „To je vono!“ zvolal prý na konkursu Jiří Suchý a hned Luciannu obsadil do hry Kytice. Perné chvíle Suchému uměla připravit na zájezdech. V hotelových pokojích ne a ne usnout, a tak si vynucovala účast na nočních pařbách společně se souborem. V Semaforu nakonec prožila celkem třiadvacet let, ale pak se rozhodla pro umělecké jméno Anna K. a vydala se na sólovou dráhu. Zlákal ji střední proud.

0/0
22.1.2007 17:02

fallrock

drdrdrdr

http://www.novinky.cz/koktejl/misto-loga-tymu-klukovi-na-zada-vytetoval-penis_107235_5cpsb.html

0/0
22.1.2007 17:00

jarini

To se zasekla
p.Dahlitzová nebo Idnes?
0/0
30.7.2005 23:08

indian2

Naháči
To by se mohlo zevést i u nás!To by bylo okolo naháčů!!!
0/0
30.7.2005 16:06

Najdete na iDNES.cz