Další číslo oblíbeného časopisu Žena a život je právě na stáncích. Nenechte si ujít návod na lahodný domácí jogurt, rozhovor se spisovatelkou a režisérkou Karin Krajčo Babinskou či 5 důvodů, proč je dobré občas vyjít bez bot.

_____________________________________________________________

ROZHOVORY

„S manželem jsme se za osm let pohádali jen dvakrát. A to ještě kvůli banalitám.“ říká v rozhovoru spisovatelka a režisérka Karin Krajčo Babinská.

Téměř patnáct let působil Michal Miřejovský v armádě. A pak přišla pracovní nabídka, kterou nemohl odmítnout. Touha stát se kondičním trenérem českého národního basketbalového týmu byla mnohem silnější než vidina doživotní renty.


ZBLÍZKA

Zbavte se (alespoň občas) bot a dejte svým nohám svobodu. Proč je dobré občas chodit naboso zjišťovala Karolína Ponocná Kamberská.

Mužská vzrušivost je stejně jako ta ženská velmi individuální. Nejste si úplně jistá, jak dovést svou polovičku na vrchol blaha? Heslo zní: Zkoušejte!
Víme na která jeho „tajná místa“ se můžete zaměřit?

TÉMA

Trpěla autoimunitním onemocněním a západní medicína jí nedokázala pomoci. Jitka Juliet Navrátilová proto začala hledat pomoc jinde. A našla ji u šamanů v amazonském pralese. O svých zážitcích v rozšířených stavech vědomí napsala knihu Myslet srdcem.

Tančí se dvěma kusy látky několik metrů nad zemí bez jakéhokoli jištění. Vzdušná akrobatka Barbora Zavadilová předvádí triky, u kterých se divákům tají dech, ale sama strach necítí. Padat hlavou dolů a ohromovat přihlížející ji baví, i když příprava občas dost bolí.

DOMOV

Domácí jogurt. Návod, jak ho snadno vyrobit plus tipy, co chutného z něj připravit.

Skleněná váza  je dokonalou dekorací vašeho obýváku, i když v ní zrovna nerozkvétá bohatá kytice. Jaké tvary a barvy nejlépe oživí interiér vašeho bytu?

SPECIÁL

Zpátky do lavic! Sedm rad, s nimiž s přehledem
zvládnete start školního roku.

__________________________________________________

Časopis si můžete i předplatit. Sledujte nás na Facebooku a na Instagramu.

__________________________________________________

  8:00