Nemáte co na sebe? Vytřiďte si skříň! Přineste, co se vám nehodí, a odneste si, co se vám líbí. Swap je o výměně nevhodných dárků, dobrého oblečení, skvělých knih i zachovalých potřeb do domácnosti!

Přinášíme tipy na několik swapovacích akcí, které nás zaujaly:


1. Týdenní SWAP


Zbavte se věcí navíc, máte na víc!
Celý týden 24.–30. září na jednom místě - Prostor39 na vás čeká našlapaný program, welcome drinky od cider Kopparberg, diskuze, scénické představení, fotokabina, DJ’s. Více na FB.


2. Žižkovský SWAP


Váš šatník už potřebuje nový kabát? Ty kalhoty už nejsou to pravé ořechové? Kabelka už neladí? Barva toho trička vás už omrzela? Tak to nechte plavat Do kopce v sobotu 22/9 v ulici Víta Nejedlého, v moři ještě použitelných a slušivých věcí! Třeba někdo naopak přinese něco, co byste rádi nosili vy! Zažijte město Dokopce a vyměňte dobré oblečení a doplňky. Více na FB.


3. Dobrá výměna // poprvé


Nebaví vás vaše oblečení? Dejte mu druhou šanci a pošlete ho dál. Těšit se můžete na umělecký workshop, občerstvení, přednášku atd. Akce se koná 26. září ve Sněmovní ulici 7. Více na FB.


4. SWAP / výměna / pošli to dál


Neděle 30. září v Komunitním centru Husitská a každou další poslední neděli v měsíci. Podpořte svým úklidem domácnosti dobrou věc, zbylé věci budou předány Azylovému domu pro matky s dětmi v Mladé Boleslavi a místnímu Komunitnímu centru Husitská. Více na FB.


5. Výměnný bazárek oblečení a hraček v Baby Office


I v říjnu na vás čeká výměnný bazárek. Nezapomeňte si napsat do diáře 23. října, Baby Office, Praha 4. Přijímá se dámské, dětské i pánské oblečení, kabelky, boty, hračky i doplňky. Více na FB.

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:51
Témata: Swap