Linda Obrtelová, nominovaná na Ženu roku v kategorii Charita, týden testovala Toyotu Yaris Hybrid Selection. „Jsem příznivkyní alternativních pohonů, takže jsem se nemohla dočkat, až ji vyzkouším,” přiznává. Jak se jí jezdilo?

„Protože často vozím po Praze své teenagery a převážím různé menší náklady pro naši obecně prospěšnou společnost Mezi námi, potřebuji malé městské auto, které kdekoliv dobře zaparkuje, ale zároveň je prostorné. A Toyota Yaris tohle splňuje opravu skvěle! S velkým displejem a zadní kamerou s dobrým rozhledem bylo parkování hračka, do kufru jsem vždy naložila vše potřebné a potomci pohodlně rozvalení na zadních sedadlech byli nadšeni, že si vzadu mohou dokonce dobít telefon. Co se týká vybavení, ve verzi Selection toho bylo tolik, že jsem během týdne nestihla vše ani vyzkoušet. Fascinovalo mě ale startování (tedy spíše zapínání) auta. To ticho! Když jsem se večer s Toyotou loučila, stačilo ji jen pohladit po klice: celá se zamkla, sklopila zrcátka a já se mohla těšit na další jízdu.“

Linda zvlášť ocenila velký zavazadelník: „Odvážela jsem po jedné naší akci všechny krabice, tašky i velké fotografie a vše se bez problémů vešlo.“„Palubní deska je přehledná a ovládání systému jsem zvládla intuitivně a rychle.“Linda Obrtelová je ředitelkou neziskové organizace Mezi námi, která se snaží propojovat generace, a to zejména tu nejmladší s tou nejstarší. Díky její skvělé myšlence, velkému nadšení a schopnostem se jí podařilo vybudovat organizaci, která rozdává radost. Linda je nevyčerpatelnou studnicí nápadů a inspirací. Za pět let se jí podařilo vybudovat společnost s pevnými základy a velkou budoucností a přitom ani trochu neztratila na své přirozené lidskosti. Je to empatická, přátelská a cílevědomá žena s obrovským srdcem, která prostě ví, co chce. Má ráda výzvy a práci na seberozvoji. Své práci dává ze sebe maximum a přitom k údivu svého okolí zvládá být ještě úžasnou milující matkou svých dvou dětí. Linda kolem sebe šíří pozitivní energii, kterou dokáže nakazit své okolí. Je to úžasný a obdivuhodný člověk!


Něco více o řadě Toyota Selection


Také sdílíte názor, že auto musí nejen skvěle jezdit, být spolehlivé a bezpečné, ale také dobře vypadat? Pak projevte svou osobnost a nechte se svést unikátní řadou Toyota Selection. Ta je dostupná pro modely Aygo, Yaris, Auris, C-HR a RAV4 a nabízí možnost, jak si vzhled vozu udělat ještě více unikátní a individuální. Módní barvy, designové detaily jako kontrastní barva zrcátek, bočních prahových lišt, případně středů kol nebo střechy upoutají pozornost a nabízejí možnost, jak se odlišit. Luxus v kabině pak navodí kožená sedadla, speciální barevné prošívání sedadel či detaily jako kožený volant, madlo řadící páky…to vše dělá z auta váš dokonalý módní doplněk, který podtrhne vaši osobnost. Více o vozech Toyota na www.toyota.cz.

  9:35,  aktualizováno  26. března 2019 11:34