Seznamte se s NovAge ProCeuticals od ORIFLAME, novou řadou vyspělé kosmetiky, kterou vědci dovedli k dokonalosti, aby účinně působila na specifické problémy pleti a přinesla viditelné výsledky. Vyzkoušejte, budete se cítit jako v rukou profesionála!

Vytvořte si salon u sebe doma s produkty NovAge ProCeuticals, které vysokou koncentrací aktivních ingrediencí zajistí viditelné zlepšení pleti, mají maximální účinek složek a benefitů pro pleť. Celá řada perfektně zapadne do vaší kosmetické rutiny.

Vyzkoušejte 4týdenní intenzivní kůru s vitaminem C

Vitamin C je nezbytnou látkou, bez které se neobejde naše tělo ani pleť. Jeho nejúčinnější forma je čerstvá, avšak rychleji ztrácí svou účinnost. Oriflame však našel způsob jak zajistit čerstvost tohoto vitaminu. Vyzkoušejte roztok s 10% vitaminem C ProCeuticals. Smícháním koncentrovaného prášku s hydratačním gelem, který do pleti pomáhá vstřebávat aktivní látky, vznikne čerstvá směs, která je velmi účinná. Pravidelné používání roztoku s vitaminem C viditelně redukuje nerovnoměrnou pigmentaci, zpomaluje tvorbu a projevy melaninu, vyrovnává a rozjasňuje tón pleti a zajišťuje důležitou ochranu před UV zářením a volnými radikály.

Intenzivní 4týdenní kúra s vitaminem C, NovAge ProCeuticals, Oriflame

Intenzivní 4týdenní kúra s vitaminem C, NovAge ProCeuticals, Oriflame

Dejte sbohem drsné pokožce díky retinolu

Retinolové sérum redukuje vrásky, zlepšuje texturu a podporuje její zdravý vzhled. Retinol má schopnost bojovat proti hlubokým vráskám. Podporuje tvorbu kolagenu a obnovu pleťových buněk a tím mizí jemné linky a vrásky. Cítíte-li, že vaše pleť potřebuje omladit, zjemnit, zbavit pigmentových skvrn, rozšířených pórů či jizev po akné, zařaďte retinol podle potřeb na pár týdnů do své pleťové rutiny a potom jej vystřídejte s jiným produktem. Pozor, je nutné si zvolit, jaké sérum budete používat, nelze kombinovat sérum s vitaminem C a retinolové sérum.

Retinolové sérum, NovAge ProCeuticals, Oriflame

Retinolové sérum, NovAge ProCeuticals, Oriflame

Zařaďte pleťovou masku 1x týdně do své rutiny

Tajemství prémiových produktů NovAge tkví ve výtažcích z rostlinných kmenových buněk. Včetně nich jsou v pleťové masce obsaženy i další zázračné složky, např. populární rostlinka „cica“, která je extrémně bohatá na vitaminy, minerály a především má regenerační a uklidňující účinky. Maska obsahuje také niacinamid – vitamin B3, který pomáhá při aknózní pokožce a rozšířených pórech, ale i při citlivé podrážděné pokožce, protože dokáže budovat přirozenou bariéru pleti. ProCeuticals pleťová maska viditelně pomáhá už po měsíci používání. Je vyvinuta z jemné biocelulózy, tzn. že dokáže intenzivně nasát veškeré látky a následně je absorbovat do pokožky.

Pleťová maska z biocelulózy, NovAge ProCeuticals, Oriflame

Pleťová maska z biocelulózy, NovAge ProCeuticals, Oriflame

Nakupujte na e-shopu www.oriflame.cz

  14:00
Témata: Oriflame, Vitamín C