Posilněte své pánevní dno, zlepšete zdraví a probuďte v sobě vášeň pomocí vajíček z polodrahokamů a minerálů, které používaly císařovny a konkubíny čínského královské paláce už před více než 5 000 lety!

Značka YONI YONI přichází na český trh s vajíčky vyřezávanými a leštěnými v různých velikostech z drahých kamenů (růženínu, křišťálu, achátu, ametystu, jadeitu, tygřího oka a mnoha dalších), aby s nimi bylo cvičeno uvnitř vagíny, případně byla použita i externě pro prohloubení pocitu důvěry a komunikace s vaším tělem.

Uvnitř vaginálního kanálu jsou reflexní body, které se napojují na srdce, plíce, slezinu, játra a ledviny. Použitím YONI YONI vajíček jsou tyto body stimulovány, podobně jako při akupunktuře. Základním cvičením s YONI YONI vajíčky je pak jejich vědomé vtahování pomocí svalů pánevního dna s nádechem dovnitř a následné povolování svalů s výdechem a nechávání vajíčka vyklouznout až k poševnímu vchodu. Toto cvičení můžete provádět vleže, vsedě, na kolenou či vestoje.

Externí obrázek

K čemu konkrétně cvičení s YONI YONI vajíčky napomáhá?
• Získat kontrolu nad perineem a všemi skupinami svalů pánevního dna
• Zlepšit kontrolu močového měchýře a zdraví močového měchýře obecně
• Snížit PMS, menstruačních křečí, zvýšení průtoku krve do pánevních orgánů
• K intenzivnějšímu prožívání orgasmu
• Probouzení kreativní energie, vášně, libida a sexuality

A ačkoliv jsou vajíčka z nejrůznějších minerálů a polodrahokamů (a můžete si je vybrat i podle svého znamení, osobnosti či duchovního účelu), jejich účinnost není žádná magie. Využívají stejných principů jako známé Kegelovy cviky a fungují prokazatelně fyziologicky, i když zrovna neholdujete duchovnu.

„YONI YONI vajíčka ovšem představují i čas, který si žena udělá jen sama pro sebe. V dnešní době jsou ženy často pod tlakem výkonnosti, starají se o rodinu, domácnost, chodí do práce. S YONI YONI vajíčky si mohou udělat rituál – chvíli, kdy se uvolní, nadechnou se a budou se věnovat jen samy sobě.“ dodává Martin Prošek, zakladatel značky YONI YONI.

Vajíčka YONI YONI jsou vyráběna ručně, bez použití chemikálií a barviv a prodávají se v sadách po 3 kusech (ve 3 různých velikostech pro nesmělé začátky i následné pokročilejší cvičení) na www.yoniyoni.cz za 1 350 Kč bez ohledu na preferovaný minerál.

  22:00