Vyhlásili jsme Anketu Esaquire Man 2015 - hledáme muže známe i méně známé, kteří si podle vás zaslouží uznání

Postupně vám představíme 10 Esquire mužů, kteří podle nás splňují naše předpoklady a podmínky.Vy čtenáři nyní máte možnost nominovat muže, jenž podle vašeho názoru nejvíce vyhovuje nárokům ankety Esquire Man 2015.Víte o někom, kdo by si podle vás ten titul zasloužil?


Nominujte, hlasujte na esquireman.jenpromuze.czDAN SVÁTEK


(Narozen 1975), Režisér, scénárista, za televizní film Occamova břitva získal v Monte Carlu tři nominace na Zlatou nymfu>  V roli vůdce se moc dobře necítím, když už ji přijmu, tak spíše z povinnosti, protože na place jako režisér vůdcem být musím.


> Svoboda pro mě v první řadě znamená možnost cestovat po celém světě. Dále pak, že v rámci osobní svobody nejsem nikým omezován. Necítím se jako úplný anarchista, i když v mládí to bývalo spíše naopak. Ale pak člověk začne stárnout a přijímat zodpovědnost nejen za sebe, ale i za druhé.


> Hrdinové jsou pro mě doktoři. Ale je to i ten, kdo se na ulici dokáže postavit na stranu slabšího. Občas se o to sám snažím, i když jsem už párkrát kvůli tomu dostal přes hubu. To je ale v pořádku, člověk to musí pořád zkoušet.> Naposledy jsem se popral na Václaváku. Tři cizinci obtěžovali nějakou slečnu, tak jsem se jí zastal a oni si mě podali. Tři na jednoho – je to sice sviňárna, nicméně chvilku jsem se držel.> Na osud věřím, ale i na to, že myšlenkami a činy se dá změnit. Pokud něčemu člověk věří, měl by za tím jít, ať to stojí, co to stojí. > Muži si nejsou rovní, už jen z principu, protože mají tendenci se neustále porovnávat, srovnávat a vyvyšovat jeden nad druhého. Nejde o to, kdo je míň mužem, ale o to, kdo se cítí být mužem více.