Tento týden vyhlásil časopis Žena a život pátý ročník ankety Žena roku. V letošním roce se partnerem této ankety stala automobilová značka Toyota.

Čtyři ženy, které redakce časopisu Žena a život vybere z nominovaných (přihlásit se je možné zde, získají jedinečnou možnost na 1 týden vyzkoušet jízdu ve voze značky Toyota. Tyto ženy zároveň s testujícím vozem nafotíme do časopisu Žena a život. Těšit se můžete na legendární model z SUV segmentu RAV4 Hybrid, nejprodávanější model Toyota, městský vůz Yaris Hybrid, nový crossover skvělý do města i mimo něj C-HR Hybrid a stylovou novinku model Aygo.

Přemýšlíte o novém voze? PR manažerka značky Toyota Jitka Kořánová vám přináší tipy, na co se zaměřit a na co si dát pozor.

Když žena vybírá auto


Pro mnohé ženy může znamenat výběr nového vozu malý oříšek. Barva, vzhled, výkon, cena. Ojeté nebo nové? Je toho skoro stejně jako při výběru nového partnera. Navíc požadavky se odvíjí nejen od designu, ale také od velikosti a funkčnosti. Záleží na počtu dětí, velikosti kočárku, kol, nebo třeba počtu a délce lyží.

Určitě si nejdříve promyslete, na jaký druh cest budete auto potřebovat, jak často v něm budete vozit celou rodinu a kolik času v něm strávíte. Na kratší cestu do práce či popojíždění po městě vám bude stačit třeba menší vůz s motorem o objemu 1,0 či 1,5 litru.  7:23,  aktualizováno  26. března 2019 10:24