Kanadský drn


K vašemu klínu přistupuje tak automaticky, jako by si šel koupit housku? Zjednejte své svatyni znovu úctu. Skutečnost, že zná všechna její tajná zákoutí, ještě vůbec neznamená, že ho nemáte čím překvapit. Oblečte svůj rozkošnický trojúhelník do nového hávu, který ve vaší drahé polovičce rozdmýchá nečekané touhy. Své zkušenosti s touto praktikou má devětadvacetiletá dětská lékařka Andrea.


„Po třech letech vztahu mě začínalo už neskutečně štvát, že mi Martin vždycky zajede pod kalhotky a začne uplatňovat svůj vyzkoušený prstoklad, jako by cvičil etudy na klavír. Umínila jsem si, že mu ten jeho líný klídek zatrhnu za každou cenu. Udělala jsem si z tvrdého papíru šablonu ve tvaru srdce, přiložila jsem ji k trojúhelníku a přečnívající chloupky jsem vyholila. Porost, který zůstal pod šablonou, jsem strojkem zkrátila na stejnou délku a obarvila načerveno barvou na vlasy. Výsledek překonal mé očekávání! Martin byl úplně bez sebe a tu noc jsme se milovali téměř do bezvědomí.“


Nikde samozřejmě není ]psáno, že musíte zůstat u srdcového tvaru. Záleží jen na vás, čím a jak střed svého těla ozdobíte. Fotbaloví fanoušci například zcela určitě ocení souměrně sestříhaný trávník obarvený nazeleno (barva se prodává ve spreji, dá se snadno smýt a je zdravotně nezávadná). Každopádně mu tak nabídnete jiný a úplně odlišný pohled na svou chloubu a vykážete tak stereotyp ze dveří.


  18:34,  aktualizováno  31. března 2019 13:41