Uštědřete své skomírající sexuální loterii adrenalinovou injekci. Vyzkoušeli jsme za vás šest ultraerotických překvapení, s nimiž rázem stoupnete v ceně. Vsaďte se!

Máte pocit, že jste spolu  už nejméně sto let. Vyzkoušeli jste všechny polohy, do nichž jste dokázali dostat své končetiny. Hráli jste si na doktora i učitelku. Šla jste na večeři bez kalhotek a on si vás vzal na dámských záchodcích. Společná koupel vás už vzrušuje zhruba stejně jako sekačka na trávu a z těl pomatlaných šlehačkou se vám zvedá žaludek. Domníváte se, že už neexistuje nic, čím byste ho v sexuální oblasti mohla překvapit? Omyl! Vyhledali jsme přední erotické znalce a přinutili je prozradit tajné tipy, kterými oživují skomírající ložnicový život. Teď můžete i vy! Inspirujte se polštářovými orgiemi a přichystejte svému drahému překvapení tak smyslné, že přestane vzrušením dýchat.Portrét klitorisu


Odjíždí váš miláček na cesty do zahraničí? Napíšete-li mu milostný dopis, bude ho brzy umět zpaměti. Pokud mu zase darujete svoji fotografii, budete vypadat jako narcis první třídy. Připravte mu raději horké cestovní překvapení, které mu nejenže nedovolí ani na okamžik na vás zapomenout, ale zároveň ho zásobí žhavými sny na několik týdnů dopředu. Nechte se inspirovat nápadem pětadvacetileté barmanky Žanety.


„Když Milan odjížděl na měsíc do Ameriky, přemýšlela jsem, jak bych se mu mohla originálně připomenout, aby během cesty nezapomněl, co ve mně má. Pak jsem na to přišla! Vzala jsem si čistou papírovou čtvrtku, červenou rtěnku a pustila se do práce! Omalovala jsem si jí klitoris a obtiskla ho na papír. Potom jsem portrét zarámovala a propašovala ho Milanovi do kufru. Volal mi hned večer, jakmile ho objevil, a vzrušením se až zakoktával. Chtěl, abych mu popsala, jak přesně jsem své umělecké dílo vyráběla, co jsem u toho cítila, a nakonec jsme se u telefonních sluchátek udělali oba současně.“


Darujte svému skokanovi na cestu váš společný objekt uctívání, svůj hrášek lásky. Dáte mu tak najevo, že je vám velmi blízký, a zároveň vystřelíte jeho hormonální hladinu do závratných výšek. Navíc jde o mnohonásobně původnější dárek než stokrát použitý obtisk rtů.


  18:34,  aktualizováno  31. března 2019 13:41