Po čase tu máme další, velmi zajímavý průzkum! V kolika letech zažije člověk ten nejlepší sex ve svém životě? Zkuste si tipnout a čtěte dál!

Společnost Happify, která se stará o "lidské štěstí" a pomáhá ho lidem hledat a udržovat, zrealizovala velmi zajímavý průzkum. Dala dohromady opravdu velký vzorek respondentů (více než 25.000) z celé Evropy a ptala se na jednoduchou otázku: "V jakém věku jste si užili ten nejlepší sex?"


Aby byl průzkum vážně reprezentativní, ptali se lidé z Happify starších ročníků. Ti však měli být ještě sexuálně aktivní, aby mohli posuzovat sex opravdu v každém věku, jak v mládí, tak i ve stáří. Výsledek je vskutku zajímavý. Pokud čekáte, že to bude věk okolo pětadvaceti let, kdy je člověk na vrcholu svých fyzických sil, pak se pletete. Respondenti se vcelku jednoznačně shodli na tom, že nejlepší sex zažíváte mezi 40. a 50. rokem životě. Z průměru pak konkrétně vyšel výsledek 46 let! To je rok vašeho života, ve kterém si podle předpokladů budete sex užívat vůbec nejvíc!


To však není jediná věc, na kterou se v průzkumu Happify ptali. Zkoumala se i spokojenost se sexuálním životem a četnost dosažení urgasmu. Co se vyvrcholení týče, pravidelně se při sexu udělá jen zhruba třetina žen. U mužů jsou to pak dvě třetiny. A co se týče spokojenosti s intimitou, vedou Švýcaři, následovaní Španěly a Italy!


  16:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:56