Slíbil, že zavolá, ale už se neozval? Možná jste někde udělala chybu. Čtěte, čím si druhou schůzku pojistíte.

­­­­Seznamování proběhlo podle vašich představ. Novému uchvatiteli jste do detailu vylíčila svůj život, ujistila ho, jak jste jedinečná a na roztrhání, a s uspokojením si vyslechla slib, že brzy zavolá. Jenomže teď už dva týdny okusujete telefon a marně čekáte, kdy vás pozve na druhou schůzku! Kde se stala chyba? Zjistěte, co muže odrazuje od touhy znovu se s vámi vidět a jaké kroky v zájmu dalšího rande nadobro vymažte ze své seznamovací strategie.

Chyba č.1: Vaše oblečení


Ačkoliv si libujete v módních trendech a do šatníku jste vpašovala hned patero žhavých sultánských kalhot s rozkrokem po kolena, horký kandidát na lásku nemusí takový úbor na první schůzce zhodnotit zdviženým palcem. Nechápete proč? Muži obvykle vůbec netuší, co zrovna na módních molech letí, takže bezradně váhají, co si o těch nabíraných nohavicích myslet a jestli se nedopustí faux pas, když vám je pochválí.

Raději než v trendových výstřelcích, nad nimiž jásá zástup vašich přítelkyň, by vás viděli ve staré dobré klasice zdůrazňující vaši ženskost. Pokud na schůzce toužíte nový objev řádně navnadit a pojistit si celou sérii dalších společných setkání, rozhodně se vyhněte volným halenám, v nichž vypadáte jako těhotná, neforemným sukním nebo širokým kalhotám. Naopak se nebojte sáhnout po úzkých džínách a přiléhavém delším tílku (z něhož vám ale prvoplánově nečouhají ramínka podprsenky!).

Pro tentokrát také zapomeňte na pohodlí plochých balerín a vsaďte na podpatky – prodlouží vám nohy. A dlouhé nohy chlapi vnímají jako esenci ženství, takže jimi můžete schůzku řízně okořenit. Příliš se nemusíte zabývat drobnostmi, jako jsou sponky nebo sladěné doplňky. Váš vyvolený si jich ani nevšimne, zato ocení váš upravený účes, nalakované nehty a smyslnou vůni.­­