Na mapě chlapského těla leží zákoutí, jejichž průzkumem přivodíte milenci výbuchy slasti. Víme, jak tajemné body najdete a rozehrajete s nimi kouzelnické představení.

Když se muže dotknete v rozkroku, a to jakkoliv, projede jeho tělem silné vzrušení. Bohužel poslední věc, na kterou se ve slastném okamžiku zmůže, je navádět vás, jak máte s jeho nádobíčkem správně zacházet. „Hlavní erotogenní zóny muže jsou přitažlivá žena a jeho penis,“ shrnuje pánský postoj k sexu psycholožka a specialistka na lidskou sexualitu Laura Janáčková z pražské Všeobecné fakultní nemocnice. Určitě vás těší, jak chlapi dokážou vaše doteky ocenit. Zrovna tak by vás potěšilo, kdybyste od přítele občas dostala také pár tipů, co přesně se jeho mužnému nástroji líbí. Bez nápovědy totiž těžko odhadnete, kterým partiím máte v jeho rozkroku věnovat nejvíc pozornosti a jak přesně s nimi zacházet. Na penisu a v jeho okolí leží několik bodů protkaných množstvím citlivých nervových zakončení...

Bod Ž (jako žalud)
Kde leží: Pokud chcete přítele polaskat na nejcitlivějším místě, zaměřte se na žalud. Tahle část penisu je totiž stejně vzrušivá jako váš klitoris, takže když žalud hladíte nebo líbáte, s mužem cloumají přímo poryvy slastných pocitů. Ale pozor! Stejně jako klitoris i žalud se může snadno předráždit. Jestliže si budete počínat příliš důrazně, vaše doteky začnou milého spíš bolet než těšit.
Jak bod laskat: Jednou dlaní obemkněte spodní část penisu a ve druhé sevřete vršek (kromě žaludu). Pak začněte špičkou jazyka rychle jako had kmitat po špici údu. Střídejte třepotavé pohyby a olizování. Sliny žalud navlhčí a roztouženého chlapa bude na kůži smyslně chladit váš dech. Citlivý hrot penisu můžete rozvášnit i při pronikání. Položte milence na záda, osedlejte si ho, ale nedovolte mu, aby se do vás celý zanořil. Místo toho do sebe pusťte jen žalud a pohybujte se na něm nahoru a dolů. Po chvíli nechte nástroj úplně vyklouznout, několik minut partnera líbejte a pak znovu nasedněte tak, aby se do vás opět dostal jen na pár centimetrů. Penis díky přerušované rozkoši ještě víc ztvrdne a bude připravený na dobytí pokladu.

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:40