Dost lidí se živí udělováním rad na téma, jak muže co nejvíc vzrušit. Jenže platí, že míň je někdy víc. Urputnou snahou si můžete dokonce ve vztahu uškodit. Kdy je to moc?

Z knížek a časopisů se na vás věčně valí tipy „Jak ho nažhavíte“ a vás kvůli tomu možná straší představa, že pokud chcete muže opravdu potěšit, musíte v posteli provádět hotové psí kusy. Co si o tom ale doopravdy myslí vaši milenci? Z průzkumu vyplynula jedna překvapivá věc: Muži v posteli nejvíc oceňují jednoduchost. Takže klid, bez zvrhlých experimentů se v pohodě obejdete. Mimochodem, některé „zaručené“ zlepšováky samcům dokonce přijdou spíš ujeté než sexy. Třeba tyhle:


1. Stupidní rada: Ráno k němu vklouzněte do sprchy

On si myslí: „Sakra, vždyť je to jediná chvíle za celý den, kterou můžu strávit o samotě a v klidu si umýt řiť!“

Proč to nechce: Milování ve sprše sice ve filmu vypadá neodolatelně, ale ve skutečnosti si ho málokdo opravdu užije. „Voda mi teče do očí a uší. Ke všemu se bojím, že jeden z nás uklouzne nebo se přítelkyně praští do hlavy o sprchu. Nedokážu se na erotiku pořádně soustředit,“ uvádí nevýhody mokrého sexu pětadvacetiletý Erik. A když se partnera snažíte zlákat k orgiím pod proudem vody zrovna ve chvíli, kdy se chystá do práce, je to ještě horší. „Většinou už myslím na to, co mě čeká v kanceláři. Jde o jedinou denní dobu, kdy na sex vážně nemám náladu,“ přiznává třicetiletý Petr. „Párkrát jsem se nechal přemluvit, ale protože jsem spěchal do firmy, moc jsem si to neužil a ona taky ne.“ Pokud si chcete hrátky ve vodě opravdu vychutnat, sexujte spíš ve vaně než pod sprchou. A hlavně: Zlákejte ho ke společné koupeli v době, kdy máte oba dost času!


2. Pochybná rada: Dělejte drahoty. Jen ať si dá práci a svádí vás.

Říká si: „Přesně tohle po celodenní honičce potřebuju, další práci…“

Proč to není sexy: Hra na kořist a lovce se hodí pro dvojice, které spolu teprve začínají. Jestli jste se seznámili nedávno, vůbec neuškodí, když se necháte trochu dobývat. Pokud ale sdílíte ložnici už nějaký ten pátek, upejpáním svého člověka spíš rozladíte, než vzrušíte. „V období zamilovanosti jsem ochotný vyzkoušet cokoli. S bývalou jsem se například tři týdny krmil výhradně bramborami, ovocem a zeleninou, protože mi tvrdila, že požírači masa jsou nechutní,“ přiznává pětadvacetiletý Aleš. „V dlouhodobé lásce by ale sex přece neměl představovat odpracovanou odměnu. Chci přijít domů, dobře se s přítelkyní pomilovat a odpočinout si u toho. Chci vědět, že si to užívá stejně jako já, ne mít pocit, že mi prokazuje laskavost.“ Není proto divu, že někteří pánové vyloženě nesnášejí, když jejich stálá partnerka dělá drahoty. Vnímají to jako signál, že se s nimi pokoušíte mávat. „Když už jsem ji ulovil, chci si s ní prostě užívat,“ shrnuje dvacetiletý Petr. „Já po ní toužím, ona zase po mně, tak jdeme na to. Hlavně žádné komplikace! Vadí mi pocit, že si se mnou hraje.“


  8:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:29