Našla jste úžasného chlapa, nebo se umí jen úžasně přetvařovat?!

Když kamarádka šlápne při výběru chlapa vedle, vždycky to vidíte. Umíte ale odhalit mylnou srdcovou volbu i sama u sebe? Zamilovanost prostě občas přijde jako nemoc a úsloví zešílet láskou není jen nadsázka, přesto jakmile vám hormony lásky zamlží mysl, žádný doktor vám recept na zdravý rozum nepředepíše. Naučte svůj radar na nepoužitelné partnery reagovat, sotva zavětří následující typ muže:

? Má menší záběr než vy.


Pokaždé sama vybíráte restauraci a plánujete výlety nebo kino, protože on nikdy nepřijde s vlastním nápadem? Pokud se přítel vůbec nezapojuje do vymýšlení společných aktivit, měl by možná ještě chvíli dozrávat mezi nezadanými. Partner vám má totiž rozšiřovat horizont a přivádět vás k novým věcem. Jste koneckonců jeho přítelkyně, ne učitelka života a kulturní referentka!

? Nesedí vašim přátelům.


Kamarádi nikdy nevyslovují soudy o nových láskách blízkých moc rádi a spíš se v hodnocení drží zpátky. Jestliže tedy utrousí, že s tímhle Romeem k sobě možná moc nepasujete, nejspíš mají pádný důvod k obavám. Vyslechněte je – váš vztah vidí z určitého nadhledu a můžou zachytit pozoruhodné detaily, které vy přehlížíte.

? Opakovaně vás shazuje.


Pokud se věčně posmívá vašemu vkusu, koníčkům nebo přátelům a zraňuje vás poznámkami o malých ňadrech a tlustém zadku, raději zbystřete. Když muž haní vše, co utváří vaši jedinečnost, porušuje základní podmínku pro fungující vztah – přijetí druhé polovičky takové, jaká je! Výroky typu „vypadáš zase jako hastroš“ vám růžovou budoucnost po jeho boku rozhodně nevěstí.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:49