Vyzkoušíte-li následující erotické zásady, prožijete při sexu neskutečné vzrušení a muži o vás budou bájit jako o jedničce své milostné kariéry.

Chcete si na jaře užívat nápaditější a vášnivější milování? Máte pocit, že vaše ložnicové zážitky jsou stereoypní a nudné? Ne že byste se v posteli přímo nudila, ale občas vás ovládne touha vybočit ze zajetých kolejí. Ať už toužíte po silnějším vzrušení z jakéhokoli důvodu, našich šest triků určitě odstartuje revoluční změny za dveřmi vaší ložnice.


Zaručujeme vám, že se váš partner bude hledět zbavit kalhot ještě  mnohem rychleji než v prvopočátcích vašeho vztahu.První pravidlo dobrého sexu - Vypněte televizi


Chápeme, že ráda roníte slzu nad romantickým filmem a se zvědavou hrůzou sledujete horory, ale musíte uznat, že po dvou hodinách vysedávání u televize jste spíš ospalá, otupělá a rozbolavělá než nabitá pulzující touhou. Slibte si, že se alespoň dva večery v týdnu obejdete bez svého oblíbeného televizního programu, a raději věnujte čas novým erotickým rituálům. Televizi dokonce ani nemusíte vypínat; stačí, když přepnete z detektivního seriálu na hudební kanál, ztlumíte zvuk a k blikajícím videoklipům si pustíte cédéčko s hudbou, která na vás funguje jako afrodiziakum.


„Kombinace hudby a barevných světel z obrazovky v setmělé místnosti navozuje neuvěřitelně žhavou atmosféru,“ tvrdí osmadvacetiletá knihkupkyně Tereza. „Pokaždé cítím, jak mezi námi minutu od minuty sílí erotické napětí. Je to krásný pocit.“Druhé pravidlo dobrého sexu - Sněte s otevřenýma očima


Když si budete o polední pauze nad hrnkem kávy představovat, jak se milujete se svým přítelem, budete večer dokonale připravena na žhavé erotické rodeo. Při myšlenkách na sex totiž začne tělo projevovat známky vzrušení – do genitálií se nahrne krev a srdce zrychlí rytmus.


A jakmile se jednou do této příjemně roztoužené nálady dostanete, vydrží vám až do okamžiku, kdy sevřete partnera v objetí. Jak se zbavit zábran a uprostřed pracovního dne myslet na milování? Především nevěřte tvrzení, že když fantazírujete o sexu, vyplouvají na povrch vaše potlačené erotické úchylky. Není to pravda, takže nemáte důvod své sny držet na uzdě. Naopak by bylo v nepořádku, kdybyste se snažila své erotické myšlenky potlačit. 


Uvolněte se a na pár minut nechte volný průtok nemravným nápadům. Můžete třeba vzpomínat na nějaký obzvlášť vzrušující zážitek. Nebo si nechte běžet hlavou scénář vlastního erotického filmu.


„Pořád dokola si představuju jednu scénu z lékařské ordinace,“ svěřuje se čtyřiadvacetiletá studentka Denisa. „Prozradím jen to, že hlavní roli hraje nádherný muž v bílém plášti. Když se na tuhle myšlenku deset minut soustředím, vydrží mi vzrušení skoro až do konce pracovní doby.“