Nevěra je ve vztahu většinou poslední kapka, ale není to jen nevěra, která nám může ničit vztah.


Sex


Neexistuje dokonalost v oblasti sexu. Pokud se neumíte shodnout na stylu, představách, nebo frekvenci sexu, je tu prostě problém. Sexuologové se shodují, že nelze vztah stavět jen na sexu, ale je velmi důležité, aby fungoval, jinak to skončí nevěrou nebo rozchodem. V tomto bodě je důležité s partnerem mluvit a říct mu své představy a touhy. Samozřejmě i vy si poslechněte jeho přání a zkuste najít řešení, které bude vyhovovat vám i jemu.


Kdy chtějí ženy sex?Priority


Častý kámen úrazu ve vztahu je, že nemáte jeden cíl. On je aktivní, vy naopak pasivní (nebo naopak). Milujete moře a pláže, on vysokohorskou turistiku… Potřebujete k životu adrenalin, on má rád klid… V tomto výčtu bychom mohli pokračovat hodně dlouho. Tyto situace mohou být ve vztahu problém. Ze začátku se vám tyto odlišnosti mohou líbit, ale když každou dovolenou trávíte v pohorkách s krosnou na zádech, místo zaslouženého odpočinku u moře, může to být důvod k neshodám. Ideální by bylo najít kompromis, ale víme, že je to často velmi obtížné.Pohled na svět


V začátcích vztahu příliš neřešíte, jestli je partner nějakého vyznání, nebo jakou politickou stranu pravidelně volí. Časem ale na tato témata určitě narazíte a pokud je váš pohled na politickou situaci hodně odlišný, není k hádkám daleko.


  11:42,  aktualizováno  25. března 2019 19:16