Upřímnost je skvělá vlastnost, ale někdy je lepší některé informace zamlčet. Zástupce mužů nám uvedli příklady.

I když milovanému chlapovi naprosto důvěřujete, například mně, zdaleka to neznamená, že byste mi měla vyzrazovat všechna svá temná tajemství. Klidně mě oblažte legračními nebo odlehčenými historkami typu „když jsem poprvé dělala řidičák, nacouvala jsem do policajta a papíry nakonec dostala až na pátý pokus“ nebo „ve čtrnácti letech jsme s kamarádkou kradly v drogerii rtěnky“.


Ocením, že jste se mi svěřila s něčím, co o vás jen tak někdo neví. Nečekejte ale, že mi každý váš příběh bude připadat stejně vtipný jako vám. Nám, mužům, se naopak líbí, když i v tom nejtěsnějším vztahu zůstáváte tak trochu záhadná a nedotknutelná. Považujeme vás za vznešené stvoření, které krásně voní, skoro se nepotí a na neobvyklých místech mu neraší chlupy. Ani ve stadiu vysoké zamilovanosti vážně nepotřebujeme vědět, že si jednou týdně odbarvujete knírek na horním rtu, a už vůbec nás nelákají detaily vašeho předešlého milostného života. Nikdo po vás nechce, abyste lhala. Stačí, když se nám s následujícími informacemi prostě „zapomenete“ pochlubit:


Spala jsem s dvaatřiceti muži

Než tuhle větu vypustíte z pusy, důkladně se kousněte do jazyka. A to i v případě, že jste ve skutečnosti skončila v posteli se čtyřiašedesáti partnery. Po pravdě řečeno, pokud jste si mezi stehna pustila víc než deset chlapů, žádná čísla nám nesdělujte. Dojdeme totiž k závěru, že jsme jen jedním v řadě nebo že nás se všemi bývalými milenci budete srovnávat. Výsledek: V posteli se nedokážeme uvolnit a vy budete moct považovat za úspěch, pokud se vám vůbec podaří postavit nás do pozoru. V ideálním případě nemluvte o své erotické minulosti vůbec. Ani když ji z vás neúnavně páčíme. Odpovězte, že se o tom nechcete bavit – tečka. Když zjistíme, že jste fakt neoblomná, časem dáme pokoj.


  8:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:32