Jaro přeje tomu nejhezčímu, co naše šatníky mohou nabídnout – pestrým vzorům, lehkým materiálům a originálním střihům.

To vše najdete v nabídce značky Tradice, za kterou stojí známá ilustrátorka a módní návrhářka Zuzana Osako. Značka Tradice se soustředí na oděvy s hodnotami, které nachází v domácích tradicích a folkloru. Všechny kousky jsou šité s důrazem na kvalitní řemeslné zpracování, speciální pozornost je pak věnována především výběru materiálů. V nabídce jsou také plátna, která zdobí vzory Zuzaniných ilustrací přírody a lidového života.
V nabídce české značky Tradice najdete precizně zpracované oděvy, jejichž střih pomáhá přiblížit siluetu každé nositelky ideálu ženské krásy. Vychází z původních tradičních střihů a krejčovských detailů moravských folklorních regionů, které přenáší do současných trendů. Pokud byste rádi svůj šatník obohatit o něco speciálního, zaujme vás jupka, kacabaja nebo krátký kabátek, inspirovaný kroji z folklorního regionu Podluží, jaký se zde nosíval každý den.

Všechny modely pomohly vytvořit na Moravě švadleny, které mají zkušenosti s tradičními  pracovními i slavnostními kroji, znají jejich střihy i detaily a umí je aplikovat na moderní design.
Kromě oděvů nabízí značka Tradice také produkty do domácnosti, které najdete pod označením Tradice Domov. Nabídku tvoří užitečné textilní produkty, které jsou zároveň krásným dekorem. Hodnoty spočívají nejen v autorsky ilustrovaných motivech, ale především v jejich funkci v domácnosti. Chňapky, utěrky, župany a noční košilky jsou vyrobeny z pevných bavlněných pláten nebo lnu.