Umíš velmi dobře anglicky vzhledem k tomu, že tvůj otec je Američan. Neuvažuješ nad tím rozšířit svou působnost i za oceán?

Ano, určitě. Právě nad tím přemýšlím, protože mě přijali na dvě hudební školy v Americe – Belmont University v Nash-villu a Berklee College of Music v Bostonu. I ve Vídni mě vzali, takže se ještě musím rozhodnout, kam vlastně půjdu. Asi do té Ameriky, ale není to jisté.Slyšela jsem, že jsi velice nadaná studentka, a dokonce jsi přeskočila ročník a maturitu dělala o rok dřív.

Ano. Přeskočila jsem rok a odmaturovala jsem před Superstar. Věděla jsem, že to jinak nezvládnu. Učila jsem se v hotelu ve dvě ráno a skládala jsem maturitní zkoušky o rok dřív, takže jsem teď měla rok volna na hudbu.Když už jsi zmínila Superstar, nemůžu se nezeptat: Vídáš se ještě s ostatními finalisty?

Určitě. Ne teda často, ale píšeme si. Na Slovensku má dost úspěch Martin Harich, mám s ním duet. A ještě s Noahem Ellenwoodem jsme nahrávali, takže si píšeme. On taky často cestuje do Ameriky. A moje oblíbená kamarádka je i Simona Fecková, ale tu jsem dlouho neviděla.Plánuješ nějaké duety na desku?

Rozhodně tam dám ty, které už jsem nahrála s Martinem i Noahem. Taky mám písničku s Mikem Spiritem a plánuju ještě jednu, ale není to zatím jisté. Chtěli bychom udělat song s Danem Bártou, ale ještě nevím, jestli by měl vůbec zájem. Tak teprve uvidíme.Jsi krásná dívka, a jak jsem pochopila, taky dost obletovaná. Jsi už zadaná?

Nejsem. Já to řeknu takhle: Je mi sedmnáct let a není to tak, že bych neměla zájem. Když vidím kluka, který se mi líbí, tak se za ním ráda otočím. Ale když mám takhle rozjetou kariéru, tak se mi nezdá, že někam tam chlap patří. Prostě se tam nevejde. Radši si nějaký čas počkám a jednou si někoho najdu, určitě.V televizi běžela soutěž Hlas Česko Slovenska. Sledovala jsi to?

Nesledovala, ale dva soutěžící znám. Jeden z nich byl už se mnou v Superstar, ale nedostal se dál, což jsem teda nepochopila, protože byl asi nejlepší z nás všech. Jmenuje se Juraj a je fantastický. A ještě pak znám Zuzku přes své producenty. Ale nesledovala jsem to, bohužel. Ráda bych, jenže nemám čas. Vím, že je to náročná věc. Hlavně oni se dostali ještě dál než já, já byla desátá.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:36