Tajemství, které již několik dnů hýbe českými sociálními sítěmi, je konečně prozrazeno a srdce všech milovnic módy mohou začít plesat. Součástí Forever 21 budou totiž modely značky Kendall + Kylie, které pocházejí z dílny světoznámých sester Kendall a Kylie.

Na blížící se překvapení upozornily již před několika dny na svých instagramových účtech modelky Jitka Nováčková, Nikol Švantnerová nebo třeba herečka Mariana Prachařová, kterým Forever 21 prozradil informace o nové značce jako jedněm z prvních.

Kendall a Kylie patří mezi nejpopulárnější módní ikony své generace. Kendall je úspěšnou modelkou a oblíbilo si ji mnoho známých a významných osobností spojených s módním průmyslem, například Anna Wintour, šéfredaktorka amerického magazínu Vogue. Kylie také není v této branži nováčkem. Je známá svým jedinečným stylem, kterým udává trendy a inspiruje mnoho lidí. Magazín TIME ji již dvakrát zařadil do žebříčku 25 nejvlivnějších mladých osobností celého světa. Kromě toho se od útlého věku objevuje na titulkách předních módních časopisů, jako je Cosmopolitan, Elle, Glamour nebo Marie Claire. Oblečení spolu sestry navrhují od roku 2012.Řada oblečení Kendall + Kylie, jež nese jména svých tvůrkyň, vznikla ve slunné Kalifornii. Při vytváření trendy kousků se sesterské duo inspirovalo módou 90. let, kterou doplnilo o moderní prvky. V kolekci nechybí svůdná body a žerzejové šaty zvýrazňující siluetu, volánové či objemné rukávy, které modelům dodávají rafinovanost, ale ani klasické košilové šaty, které maximálně podtrhnou ženskost svých nositelek.

Také při sestavování barevné palety popustily návrhářky uzdu své fantazii a kromě neutrální černé, šedé a bílé použily neotřelé barvy, jako je kanárkově žlutá, hořčicová či fuchsiová, zařadily i populární maskáčový vzor či metalické odlesky růžové, smaragdově zelené a zlaté. Celá kolekce je navíc ozvláštněna využitím krajkových aplikací, síťoviny, krepových látek, průstřihů nebo šněrování.

Exkluzivní kolekce Kendall + Kylie pro Forever 21 bude dostupná v prodejnách Forever 21 v Centru Černý Most i v Centru Chodov od 12. dubna.

Malou ochutnávku kolekce najdete v galerii: