Tohle cvičení je střižené přesně na míru vašeho pozadí.

Bujný zadek


Máte-li zadek příliš kulatý a vystrčený do prostoru, postavte se do stoje mírně rozkročného, stáhněte pánev a přejděte do podřepu. Pomalu klesejte, dokud nebudou kolena svírat s chodidly pravý úhel. Zároveň vymrštěte paže před sebe. Veškerá váha by přitom měla spočívat na patách. Potom se nadechněte a rychle vyskočte. Ve výchozí pozici se krátce uvolněte a pak zopakujte dvacetkrát.

Ploché hýždě


Je-li vaše pozadí příliš ochablé a rovné, vyzkoušejte tento ďábelský cvik. Lehněte si na záda a pokrčte nohy v kolenou. Zapřete chodidla o podložku, ruce přitom nechte volně ležet. Pak stáhněte hýždě a pomalu zvedejte pánev, co nejvýš to zvládnete. V krajní pozici vydržte půl minuty až minutu a pak se pomalu vracejte dolů. Opakujte patnáctkrát.

Povadlé půlky


Jste-li nespokojenou majitelkou uvolněných hýžďových pytlíků, nezoufejte. Abyste si zpevnila a vyvážila obě sedací poloviny, postavte se na jednu nohu a mírně ji pokrčte. Potom stáhněte břišní svaly a předkloňte se dopředu tak, abyste se mohla dotknout palce u nohy. V pozici se nejdříve uvolněte a pak se pomalu vracejte zpět. Zopakujte dvanáctkrát a poté vyměňte nohy.