Objevili jsme superhrdinku v péči o pleť 21. století!

Čistících kartáčů na pleť je mnoho a je těžké se v nich vyznat. "Bude mi tenhle opravdu sedět? A jak to vlastně funguje?" Atd. atd.... Navíc neuvěřitelné množství holek čistí svoji pleť nesprávným způsobem a ani úplně neví, jak to má vlastně dělat. A proto jsem se rozhodla, že vyzkouším nový inteligetní kartáček FOREO LUNA fofo (ach, to "fofo" prostě miluju...), což je nejnovější přírůstek do rodiny FOREO a právem nazývan #fofohero! Vyplatí se do něj investovat?

 Jak LUNA fofo funguje?

Takže jak na to? LUNA fofo je takovou osobní "kosmetičkou". Stačí si je stáhnou aplikaci FOREO (je pouze v angličtině). Tam jsem nejdříve vyplnila několik otázek - kolik je mi let, jaký si myslím, že mám tip pleti, kolik vypiji za den vody, atd.. 

FOREO Luna™ Fofo, inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti

Pak jsem jen zapla Bluetooth a LUNU fofo propojila se svým mobilem a podle návodu přikládala senzory (jsou na zadní straně kartáčku) k pravé tváři, pak k levé, na čelo a jako poslední na nos. Celé to zabere jen pár minut a vlastně je to bylo docela napínavé, protože jsem byla zvědavá, jak dopadnu....

Chytrý čisticí kartáček FOREO Luna™ Fofo

Co tenhle chytrý kartáček říká na moji pleť?

Aplikace vyhodnotila "skóre" mé pleti - tedy její úroveň vlhkosti, na kolik let se pleť "cítí" a na základě toho jsem dostala přizpůsobený čisticí program přesně pro potřeby mojí pleti. Vyšlo mi, že mám deset vteřin na nejslabší vibrace čistit nejprve pravou tvář, poté levou, pak čelo a nakonec pod očima a nos.

Neděste se hned prvních výsledků, i když mě se to teď už mluví ...  Chce to jen čas a správnou péči, jakou LUNA fofo radí. Ideální je čistit pleť každý den. A postup je víc než jednoduchý. Já to dělám tak, že nejdříve navlhčím obličej, potom použiji svůj čistící gel a začnu čistit. Vybrace, které kartáček na pleť LUNA fofo vydává při čistění, jsou hrozně přijemné a prokrví obličej. Ten pocit krásně čisté a hladké pleti je úžasný, takže pozor, budete mít chuť si tváře pořád hladit.  Další výhodou je, že LUNA fofo hezky padne do ruky, je malinká, což je super i při cestování a jezdí tak všude se mnou.

A závěr?

Výsledky se mi zlepšily už po týdnu a čistění mě opravdu baví a stala se mi z toho beauty rutina, na kterou se těším úplně stejně jako na šálek dobré kávy.

Vlastního beauty kouče - FOREO LUNA fofo lze zakoupit na Notino, Alza, Douglas a Foreo a je dostupný v sedmi skvělých barvách: perlově růžové, akvamarínové, fuchsiové, půlnoční modři, mátové, purpurové a slunečnicověžluté.

  10:20,  aktualizováno  24. března 2019 14:39