Zapomeňte na kompromisy a užijte si příchod nového roku plnými doušky. Víme, co udělat, aby pak nikdo nepoznal nedostatek spánku i kocovinu ve vaší tváři!

Probudila jste a zhrozila se? Kromě neskutečného bolehlavu se i málem nepoznáváte? Nejprve vypijte velkou sklenici se šumivým vitamínem C a pak se pusťte do dokonalé kamufláže!

Vyčistěte pleť


Pokožka po večírku potřebuje SOS záchranu. Opravdu důkladné odlíčení, vyčištění do hloubky a detoxikaci. Nejprve oční make-up i celou pleť odličte micelární vodou, pak použijte čistící olej, který pleť nevysuší, ale odstraní v hloubce maz, prachové částečky a také detoxikuje. Olej se nanáší na suchou pleť, dobře se na ní promasíruje a pak se teplou vodou smyje.

Zkuste peeling


Brusné krémy jsou po flámu tím pravým. Odstraní suché kožní buňky, dovyčistí řádně pleť a rozjasní ji. Přesně to je potřeba, protože barva je většinou zašedlá a unavená. Zbytečně však nedřete, aby peeling fungoval, stačí jen pár krouživých pohybů po tváři.

SOS masky


Maska je zázrak. Rozjasní, hydratuje a během několika minut udělá z pleti o moc krásnější. Ideální jsou rozjasňující masky nebo plátýnkové sheet, s vitamíny a kyselinou hyaluronovou na okamžitou hydrataci.

  9:22,  aktualizováno  24. března 18:25