Co může být ženštějšího a romatičtějšího, než vlasy s vlnami. Víme, jak je rychle a snadno vykouzlit!

Romantické vlny

Zvládnete je s pomocí kulmy nebo žehličky. Jenže to trvá. Zkuste vlny, které jsou hotové za 5 minut! Jedná se o takzvanou "čelenkovou metodu." Je to velmi snadné. Na čelo si přes vlasy (podobně, jako ji nosí Indiáni) navlečte širší textilní čelenku. Třeba takovou, kterou si chráníte vlasy při aplikaci pleťové masky. Pokud ji doma nemáte, uvažte si na čelo ustřiženou silonku. Pak zespoda, směrem od obličeje, na každé straně odebírejte pramen vlasů a obtočte ho okolo čelenky. Vždy ke každému pramínku přiberte další pramen a tak pokračujte, dokud všechny vlasy nebudete mít obtočené okolo čelenky. Pak jděte spát. Ráno ji jen stačí jen sundat, vlny načechrat a zafixovat lakem na vlasy. Na youtube najdete spoustu videí a tutoriálů, stačí, když si zadáte klíčové slovní spojení "headbands curls".

Beach vlny

Vln jako z pláže, nedbalých, jakoby prosolených od moře a vyfokaných větrem docílíte, když si po mytí do vlasů nanesete speciální přípravek na beach waves. Vlasy zespodu, směrem k hlavě promačkejte a nechejte volně uschout.

Lokýnky

Dokonalé lokny snadno vytvoříte pomocí natáček, které vypadají jako spirála a říká se jim "magic spirals". Seženete je na internetu. Mají speciální aplikátor, díky kterému se do každé natáčky "natáhne" pramen vlasů a pak se vlasy prosuší fénem nebo nechají uschnout na vzduchu. Vzniknou tak lokny, které doporučujeme pro více moderní a messy vzhled pročechrat prsty a zalakovat.