Nebuťe krutá ke své pleti! Je tu nová fofo superhrdinka!

Tak schválně, jak pečujete o svou pleť? A buďte upřímné! Odličujete se pravidelně, používáte peeling a masku? A jste spokojené se svou pletí? Máte pocit, že jí dáváte úplně všechno? Ne? V tom případě pro vás máme tip na skvělého pomocníka v péči o pleť – chytrý čisticí kartáček na pleť FOREO LUNA fofo.

O FOREO LUNA už jste pravděpodobně slyšeli, svého času byl tento chytrý sonický kartáček převratnou novinkou v péči o pleť. Což v podstatě je doteď. Jen je ještě o chlup lepší. FOREO LUNA fofo (oh, milujeme to „fofo“) je vylepšenější verze svého předchůdce LUNA. V čem je lepší? Pleť čistí a hlavně analyzuje! Jak? Jednoduše! Stačí ho připojit k mobilu. Pomocí mobilní aplikace totiž zjistíte, jak je na tom vaše pleť s hydratací. Díky tomu budete vědět, co přesně vaše pleť potřebuje. No není to pecka? S LUNA fofo si tak můžete vytvořit unikátní personalizovaný čisticí program přímo na míru.

Jak vlastně LUNA fofo funguje? Díky zabudovanému dvojitému senzoru zanalyzuje pleť a vytvoří její profil v aplikaci FOREO. LUNA fofo měří index hydratace pleti, analyzuje pleť prostřednictvím údajů v reálném čase a určuje její věk i typ. Aplikace je také schopná zaznamenávat pokroky a zlepšování stavu vaší pleti, takže budete vědět, na čem jste.

Že je to až moc skvělé? Ale kdeže! My právě jeden kousek LUNA fofo testujeme a prozradíme vám, že zatím jsou naše zkušenosti jen pozitivní. Na podrobnější recenzi se můžete těšit brzy!