Kdy být nejkrásnější a nejsvůdnější, než teď v létě? Víme, čím ještě více přitáhnete pozornost!

Plné rty

Proč být prvoplánová? Červená rtěnka zaručeně přitáhne pozornost, ale vy buďte rafinovanější. Velmi smyslné jsou plné rty. A nemusí být díky výrazné barvě, ale spíše vsaďte na objem. Pomůžou vám k tomu speciální přípravky, které jsou lesklé a které obsahují také výtažky z chilli papriček nebo chladivý štiplavý mentol. Rty tak "nabydou" a přitáhnou pohledy. Stačí se pak jen usmát.

Vlny ve vlasech

Muži mají rádi u žen rozpuštěné vlasy a když je v nich objem a lehkost, vypadá to prostě báječně. Po umytí vlasů naneste ke kořínkům objemovou pěnu a do délek přípravek na "plážové vlny". Pak vlasy směrem k hlavě promačkejte a nechejte na vzduchu uschnout nebo k vysušení použijte difuzér - to je speciální nástavec fénu, který vlasů dodá objem a strukturu. Budete pak vypadat byste se vrátila z pláže, kde foukal slaný vítr.

Opálená pokožka

Pokud jste ještě nezískala barvu od pravého slunce a na samoopalovací přípravky se necítíte, zkuste tělová mléka se jemným samoopalovacím efektem. Dodají kůži zlatavou, zdravou barvu a tak se pak bude krásně vyjímat v letních šatech. Navíc tyto tónovací mléka v létě dovodou dobře zvýraznit opálení, takže je používejte, i když se vrátíte od moře.

Svůdná vůně

Letní vůně by měla být svěží, přitom ale kromě květin může obsahovat také speciální složky, které působí jako feromony. Je to buď pižmo nebo vůně soli. S tou poprvé přišla značka Calvin Klein - tato voňavá esence totiž evokuje vůni čistého spoceného těla po milostných hrátkách. Ach!

Upravené nehty

Otevřené sandálky a holé ruce strhávají pozornost k nehtům. Ty by měly být stále upravené. A nebojte se barev, k opálené pokožce si můžete dovolit vše. Avšak v tom, být sexy někdy platí pravidlo, že méně je více. Sexy vypadají totiž i nude nehty. Naší oblíbenou kombinací je červený lak na nohou a mléčný lak na rukou.

  11:05,  aktualizováno  24. března 2019 15:08