Šestadvacetiletý písničkář a producent Nico Santos se může pochlubit silným hlasem a energickým neo soulovým výrazem, který probouzí emoce. Aktuálně patří k nejnadějnějším německým písničkářům s neskutečnými ambicemi, které jsou do budoucna příslibem pro hudební svět, ale také pro anketu Global Social Awards, její finalisty a fanoušky. Nico Santos totiž vystoupí na galavečeru 29. května jako jedna z hudebních hvězd.

Německo-španělský písničkář na sebe upozornil hitem Home, na kterém spolupracoval s DJ Topicem a který mu otevřel dveře k předním příčkám tabulek celkových streamů. V Německu a Rakousku se tento hit stal platinovým. Na kontě má také spolupráci s Robinem Schulzem na soundtracku k filmu Fakjů pane učiteli 2 nebo s úspěšným norským DJským duem Broiler.

Na vrchol hudebních žebříčků jej však katapultoval singl Rooftop z alba Streetsof Gold, které se pohybuje mezi žánry rocku, hip hopu, neo soulu, popu i R&B a ukazuje, že Nico Santos rozhodně není osobností, která by se nechala spoutat jasně vymezenou škatulkou hudebního žánru. Nico toto debutové album označuje jako „deník psaný v hudbě od roku 2014“. Stalo se jeho terapií: ukazuje v něm cestu do nejniternějších zákoutí své duše a také emocionální úskalí, která ho donutila růst jako člověka.

Externí obrázek

Nico Santos do své hudby vkládá jistotu v každém vokálu, lince i tématu, kterého se dotýká, ať je to láska, žárlivost, důvěra, pýcha, právo ulic či příběhy noci.

To jsou kvality, které slibují v jeho podání jedinečný hudební zážitek na Global Social Awards – již za několik týdnů 29. května ve Foru Karlín a vy můžete být při tom. Potkejte také více než 40 populárních social tvůrců z 19 zemí světa – mezi nimi hvězdná dvojčata Lisu a Lenu z Německa, jihoafrickou jedničku sociálních sítí a ikonu stylu Bonang Mathebu, mistra převleků a parodií Just Sula i další hudební hvězdy jako Alici Merton nebo švédskou rebelku Almu.

Vstupenky na galavečer jsou v předprodeji v sítích GoOut.cz a Ticketmaster.

Veškeré novinky o programu, hlasování a nově potvrzených hostech se včas dozvíte na Instagramu @socialawards a webu Socialawards.global.

  15:00