Tyhle tenisky jsou jako z jiného vesmíru!

Běhání je pro většinu z nás už součástí života. Ne každý má ale čas vyběhnout pokaždé do parku nebo do lesa na zpevněné, ale zároveň na došlap měkké cesty. Zvlášť ve městě chceme pro běh využít každou volnou minutu, a tak je velmi pravděpodobné, že poběžíme celou dobu, nebo aspoň valnou část, po asfaltu.

A právě proto jsou tu nové adidas SOLARBOOST, jejíž silueta, konstrukce a technologie přináší běžcům bezkonkurenční možnost dosažení ještě lepších výkonů.

adidas jako úplně první využil ve sportovním odvětví technologii Tailored Fibre Placement, která zajišťuje na milimetr přesné tkaní lehkých a zároveň pevných vláken. Společně v kombinaci s TechFit technologií tak svršek poskytuje optimální zpevnění chodidla na potřebných místech, ale zároveň umožňuje perfektní volnost pohybu bez jakéhokoliv omezení. Vylepšená mezipodešev Solar Propulsion Rail společně s technologií Boost zajišťuje dokonalou stabilitu a zároveň přesný a pohodlný došlap s maximálním návratem energie. Běžecká obuv byla navržena ve spolupráci s inženýry z NASA tak, aby každý díl konstrukce boty adidas SOLARBOOST vynikal specifickou technologií. Výsledkem je tak lehká objemová běžecká bota, kterou oceníte jak při kratších bězích, tak ale i při maratonu.

Samotný název boty adidas SOLARBOOST charakterizuje její poslání i vlastnosti – Slunce, jako zdroj energie, života a pohybu, i  jako zdroj hledání a propojení revolučních technologií, které posouvají hranice výkonu. Po vzoru inženýrských konceptů NASA má každý díl konstrukce boty adidas SOLARBOOST specifickou technologii a svůj jedinečný funkční účel. adidas SOLARBOOST dodává sebevědomí, motivaci a potřebu lepšího výkonu každému běžci, který tyto jedinečné boty obuje.

Už máte chuť jít běhat?

adidas SOLARBOOST jsou k dispozici v dámské i pánské verzi za 4299 Kč na www.adidas.cz nebo v prodejnách a u partnerů adidas.