Postupně vám představíme všechny semifinalisty letošního SuperStar!

Datum a místo narození: 13. 3. 1999, Hradec Králové

Zadaná: Mou největší láskou je hudba (a jídlo)

Oblíbená aplikace na mobilu: Krokoměr, což zní asi divně, ale ráda chodím. Často a hodně a fakt se večer ráda podívám, kolik jsem toho přes den ušla a z těch běžných aplikací mám nejraději Instagram.


1) Tvůj hudební idol? Rozhodně můj brácha. Je to neskutečnej člověk, úžasnej hudebník, obdivuju na něm, jak moc je pracovitej, že dělá to, co chce a že nehraje tu „mainstreamovou“ hudbu. Z těch známých to jsou pak Beatles a Michael Jackson.

2) Jaké máš tetování a kde? Mám (zatím) dvě tetování. Na levém zápěstí mám unalome, symbol, nejčastěji spojovaný buddhismem a zezadu na krku jin a jang tvořený z rybiček

3) Na který hudební nástroj umíš hrát? Když jsem byla malá, hrála jsem na pár nástrojů (flétna, klavír, housle, ukulele). Teď se snažím učit hrát na kytaru, ale asi si nedovolím říct, že na nějaký z těchto umím.

4) Se kterou světovou osobností (i nežijící) by ses chtěla setkat a co by ses ho zeptala? S Ježíšem a zeptala bych se ho úplně na všechno.

5) Nejbláznivější věc, kterou jsi kdy udělala? Přihlásila se do Superstar (a zapsala si maturitu z biologie a chemie)

Celou zpověď a další fotky najdete ve speciálním vydání časopisu SuperStar!

Časopis je možné zakoupit v běžné prodejní síti za cenu 35 Kč a současně prostřednictvím SMS či jednorázového předplatného.

Tvar pro objednání do ČR přes SMS:

Časopis objednáte zasláním SMS ve tvaru SUPERSTAR JMENO PRIJMENI ULICE C.P. OBEC PSC na číslo 90211. Text pište bez diakritiky. Cena SMS je 35 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha (tel. 296 363 199, email: info@atspraha.cz).

Objednání do ČR přes společnost SEND:

Využijte možnosti objednání časopisu za cenu 35 Kč, přímo na e-mail adrese: send@send.cz.

Objednání na Slovensko:

Pro prodej na Slovensko objednávejte přímo na www.ipredplatne.sk za cenu 1,99 Euro.

  0:12,  aktualizováno  24. března 2019 15:51