Štěstí v kariéře, neštěstí v lásce.

Není to tak dávno, co drtivá většina hudebních odborníků Justina odepisovala. On ale všem vytřel zrak, a tak v roce 2016 plní první stránky novin a webů spíše svou hudbou než svými skandály. Jeho deska Purpose je jednoznačně nejpopulárnější v jeho kariéře. Přesto ale není stoprocentně šťastný!

Za vším hledej ženu! V tomto případě třiadvacetiletou zpěvačku a herečku Selenu Gomez. Jejich vztah byl od začátku ostře sledován celým světem a právě to je nejspíše jeden z hlavních důvodů, proč jim to nevydrželo. Po několika bouřlivých rozchodech a opětovných milostných vzplanutích je teď po letech definitivní konec. Aspoň to Selena prohlásila v rozhovoru pro nové číslo prestižního W magazínu.

Jsem už vážně vyčerpaná. Skončili jsme. Vždy budu mít starost o jeho zdraví a o to, jak se mu v životě daří. Ale už to dál nešlo a nepůjde. 

Tohle není první vyjádření v podobném duchu, před pár týdy v rozhovoru pro časopis Rolling Stone sexy zpěvačka řekla:

Upřímně, chtěla bych, abyste otiskli, že už o našem vztahu nechci mluvit. Nechci ho dál řešit.

Selena nafotila k rozhovoru pro W magazín i velmi zajímavý photoshoot a po zkouknutí fotek už se nedivíme, že je Justin tak smutný, že vztah neudržel! Mrkni se sama na to, jak Seleně sluší kousky od Chanelu nebo Tiffany & Co.

  0:52,  aktualizováno  24. března 2019 18:31