Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Naskočte si na motorku, je to zadarmo

  15:14
Nejdříve zklamání pro ty, kteří čekají klasické závody. V tomto případě nejsou vašimi soupeři jiní jezdci na motorkách, ale jednoduše doprava. Ovšem i tak je Traffic Rider zábavnou záležitostí.
80

Traffic Rider

Platforma: Android, iOS, Windows Phone

  • Grafika
  • Bohatý obsah
  • Obvykle příjemná hratelnost
  • Pár úrovní je ale frustrujících
  • Bez placení hromada reklam
  • Chybí hudba

Traffic Rider

Traffic Rider | foto: Bonusweb.cz

Ve hře řídíte motorku, respektive motorky. Nejdříve je dostupné jen úsměvné „prdítko“, ale časem, až budete mít vyšší úroveň a především dost peněz, se zpřístupní mnohem výkonnější (a také vzhledově přitažlivější) stroje.

Každý z nich má jiné základní vlastnosti, jako je například rychlost nebo ovladatelnost. Kromě rychlosti jsem žádný podstatnější rozdíl nepostřehl, řídily se hodně podobně.

Za co se platí

Free 2 Play

Stažení je zdarma a vytahovat peněženku není nutné ani později. Investování peněz vám zajistí některé bonusové předměty a rychlejší nákup motorek, ale ani jedno není nezbytné, abyste byli ve hře úspěšní.

Motorky mají vlastnost nazvanou jednoduše POWER. Ta je důležitá, abyste s přehledem zvládli jednotlivé mise. Před vstupem do každé z nich jste upozorněni, zda je úroveň POWER dostatečná, případně je vám doporučeno, abyste svou „mašinu“ vylepšili. Vhrnout do mise se můžete, i když motorka nebude splňovat požadavky. Pak se ovšem zapotíte.

Traffic Rider je někdy náročný i s vyšperkovanou motorkou. Především to platí pro úrovně, ve kterých je nutné v časovém limitu předjet daný počet vozidel. Ty mohou být frustrující, protože doprava je hustá a stačí nabourat a už máte problém.

Pokud jednou chybujete, je vám povoleno za prémiovou zlatou minci, případně zdarma (ale musíte zhlédnout reklamní video) pokračovat dál od místa, kde jste to nezvládli.

Ve hře je dostupných několik módů. Hlavní je kariéra, která je koncipována klasicky. Plníte jednu misi za druhou, podmínky jejich úspěšného dokončení jsou různé. Někdy je nutné zdolat určitý úsek v daném časovém limitu, jindy předjet předem stanovený počet automobilů.

Traffic Rider

Kromě toho se později uvolní další módy, které popravdě nejsou až tak originální, ale přinesou do vaší kasičky další peníze. A ty se budou hodit.

Naštěstí ale titul není běžným tahákem na peníze. Když se vám daří, dostáváte zelené bankovky a prémiovou měnou jsou zlaté mince. Bankovky slouží k nákupu motorek a vylepšení, o zlaťácích už jsme se bavili, pomohou s napravením jedné chyby a poslouží k pořízení dalších bonusových věcí.

Traffic Rider

Mince nejsou úplně nezbytné, vystačíte si s bankovkami, kterých nebudete mít málo, pokud se vám bude dařit. Hra neobsahuje žádný ukazatel energie, která by byla nutná pro vstup do misí, což je velké plus.

Velkým pozitivem je vizuální stránka. Prostředí vypadá moc pěkně, střídají se různé krajiny, počasí, denní doba. Okolí se opravdu povedlo. Stejně tak i zvuky. Samozřejmě se liší „řev“ každé motorky a navíc vliv má i to, kde se nacházíte. Například v tunelu znějí zvuky výrazně jinak než na poušti. Je to sice „prkotina“, ale potěší.

Trochu mě ale zamrzelo, že chyběla hudba. Nějaký pěkný soundtrack by určitě nebyl od věci. To je ale jedno z mála negativ. Jinak je Traffic Rider kousek, který potěší sympatickou (byť místy dost náročnou) hratelností i tolerantním platebním modelem.

Autor:

Hodnocení hry

Redakce

80 %

Čtenáři

57 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 87 čtenářů

  • Nejčtenější

RECENZE: Super Mario Run je první oficiální hra s Mariem pro chytré telefony

15. prosince 2016  18:50

Hra s legendárním instalatérem Mariem je poprvé oficiálně dostupná na mobilní telefony a tablety. I...

Mobilní Rayman se obrazově vytáhl, škoda nedotaženého ovládání

20. srpna 2016

Raymana asi netřeba představovat. Je to legendární herní postava. Daří se mu bodovat i na mobilních...

Rozdáváme samoopalovací fluid ZDARMA
Rozdáváme samoopalovací fluid ZDARMA

Toužíte po dokonalé letní barvičce bez rizika spálení? Vyzkoušejte lehký přírodní samoopalovací krém na obličej i tělo od Manufaktury. Zapojte se...

Bohužel nám to nevyšlo, oznámili manželé Pagáčovi rozchod po šesti letech

Herečka Patricie Pagáčová (35) a dramaturg Tibor Pagáč (32) se rozešli po pěti letech manželství. Žádost o rozvod zatím...

Moderátorka Petra Křivková-Svoboda přišla při tragické nehodě o manžela

Moderátorka poledních zpráv televize Nova Petra Křivková-Svoboda (41) v neděli ztratila svého manžela Ondřeje Křivku...

Zemřel Vlastimil Harapes. Baletní mistr Národního divadla i českých filmů

Ve věku 77 let zemřel tanečník a herec Vlastimil Harapes. Dlouhá léta byl sólistou baletu Národního divadla. Zahrál si...

Svěrák se na mě nedíval jen jako na hezkou buchtu, říká Radka Pavlovčinová

Jan Svěrák ji vidí jako robotku. Radka Pavlovčinová v nové hře filmového a teď už i divadelního režiséra hraje umělou...

Anální sex je výzva. Nejvíc tabu je však v Česku jiná praktika, říká průzkum

Erotické hračky nepředstavují podezřelou exotiku, v ložnicích jsou jako doma. Ostatně jako masturbace. I orální sex....