V Reckless Moto budete brázdit silnice jako neohrožený motorkář

aktualizováno 
Kdo na chvíli nesnil o tom, že usedne na nablýskanou mašinu a vydá se vstříc dobrodružství? Reckless Moto vám to umožní. Je to zábavné, ale jen na chvíli.
65

Reckless Moto

Platforma: Android

  • Skvělé na chvilkové odreagování
  • Citlivé ovládání
  • Několik druhů motorek
  • Brzy stereotypní
  • Jednotvárná silnice

Stáhnout z Google play

Hlavní náplní hraní je jet kupředu a do ničeho nenabourat. Motorka se pohybuje automaticky a vy se musíte vyhýbat množství aut, která se vyskytují na striktně rovné silnici. Nesmíte se dostat ani příliš blízko k jejímu okraji, protože i to vyústí v nehodu.

Vozidla nejedou jen kupředu, ale přesouvají se z jednoho pruhu do druhého. Motorka navíc po určitém čase automaticky zrychluje, takže vaše reflexy budou otestovány pořádně.

Reckless Moto

Reckless Moto

Reckless Moto

Reckless Moto

Ústředním úkolem je nehavarovat, ale důležité je i sbírat mince, které se povalují na silnici a za které nakoupíte nové motorky. K dispozici jsou čtyři s různými schopnostmi, vzhledem i řidiči. Rozdíly mezi nimi nejsou extrémně velké, ale pocítíte je.

Využít lze také čtyři speciální předměty. Magnet přitahuje mince, díky obláčku na chvíli vzlétnete, zelený "smajlík" navyšuje počet získaných bodů a helma dovolí začít tam, kde jste havarovali. První tři zmíněné artefakty se kupují, ale také na ně narazíte na silnici.

Fotogalerie

Hra Reckless Moto není složena z misí, jedete, dokud nenabouráte. Pokud se to stane, nezačínáte na stejném místě. Někdy se tak ocitnete v poušti, jindy ve městě, či na mostě. Okolí se mění i během jízdy, a to velmi rychle. Je to malinko zvláštní, v jedné minutě sledujete kaktusy a za moment jste obklopeni hromadami sněhu.

Silnice ovšem zůstává stejná bez ohledu na to, kde se nacházíte. Je neustále rovná, takže tu nejsou žádné zatáčky, které by hraní zpestřily. Ono to zpočátku ani není potřeba, protože hra je na prvních pár desítek minut zábavná, ale po dlouhodobějším hraní začne trošku nudit.

Ovládání je řešeno nakláněním přístroje a je velmi precizní. Zrychlení pak aktivujete dotykem na obrazovku. Grafická stránka hry není špatná, alespoň v případě aut a motorek, ale textury silnice a okolí nejsou zrovna detailní.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

65 %

Čtenáři

17 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 22 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Mobilní Rayman se obrazově vytáhl, škoda nedotaženého ovládání

Rayman Adventures

Raymana asi netřeba představovat. Je to legendární herní postava. Daří se mu bodovat i na mobilních zařízeních. Ani...

Zkuste s obřím monstrem zničit město, hrát lze zdarma

Smashy City

Smashy City volí velmi jednoduchý, ale lákavý koncept, kdy se obří monstrum snaží zničit celé město. Destrukce je...

Najdete na iDNES.cz