Pokračování bojovky Real Steel si užijete hlavně, pokud si připlatíte

  16:02aktualizováno  16:02
Real Steel World Robot Boxing je komplexní mlátičkou, ale bez investování reálných peněz se připravte na notnou dávku zdlouhavosti.
70

Real Steel World Robot Boxing

Platforma: Android, iOS

  • Zábavné souboje
  • Technické zpracování
  • Vylepšování robotů
  • Bez placení velmi zdlouhavé
  • Zatím chybí online multiplayer
  • Někteří roboti jsou velmi drazí

Stáhnout z App Store

Real Steel World Robot Boxing | foto: Bonusweb.cz

Film Ocelová pěst z roku 2011s Hughem Jackmanem v hlavní roli se dočkal herního rozšíření, které se vcelku povedlo. Nyní se objevila dvojka, která je propracovaná herně i technicky, ale na zábavnosti jí ubírá přílišná snaha tvůrci vytřískat z hráčů nějaké peníze.

Stejně jako ve filmové předloze či v prvním herním dílu, i v tomto projektu jsou alfou a omegou dění souboje robotů v aréně. Hráč si buduje svou „stáj“ mechanických mlátičů, se kterými se účastní několika typů zápasů například exhibice nebo kariérních bitek. Za zápasy je pak odměněn penězi.

Za herní měnu nakoupíte nové roboty, či vylepšíte jejich schopnosti a vzhled. Upgrade vlastností je nutný, protože obtížnost v kariérním módu se zvyšuje poměrně rychle.

Jestliže chcete dostatek financí, musíte projít velkým počtem zápasů. Ovšem k dispozici máte energii, která vám dovolí bojovat pětkrát za sebou, poté buďto musíte počkat, než se energie dobije nebo ji zakoupit a to nejlépe za skutečné peníze (a pokud budete chtít zakoupit některé roboty, stejně se tomu nevyhnete).

Real Steel World Robot Boxing je ambiciózním projektem, jeho vizuální i herní propracovanost svědčí o tom, že tvůrci si na něm dali hodně záležet a je jasné, že budou chtít, aby vydělal, ale hra vás tlačí do placení velmi brzy a opravdu intenzivně.

Fotogalerie

Je to škoda, protože titul je opravdu hratelný. Ovládání robotů je přívětivé, zápasy jsou napínavé a dynamické, vylepšování bijců nabízí hromadu možností, jde o kvalitní bojovku.

Nabízeny jsou i příjemné drobnosti jako jsou dokončovací údery, kdy musíte ťuknout na určité části těla protivníka, což aktivuje speciální a vizuálně velmi poutavý útok. Ale to vše si užijete jen v případě, že jste ochotni trpělivě vyčkávat na dobíjení energie nebo sáhnout do peněženky.

Zklamáním je také to, že v současné chvíli je hra pro více lidí dostupná pouze lokálně, skrze internet si zatím s jinými hráči své schopnosti nepoměříte. To by ale mělo být časem napraveno.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

70 %

Čtenáři

84 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 25 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Swordbreaker je klasická adventura okořeněná o pořádnou dávku brutality

Swordbreaker The Game

Pamatujete na textové adventury, ve kterých stačila jedna špatná volba a hra skončila? Swordbreaker vám je připomene.

Zkuste s obřím monstrem zničit město, hrát lze zdarma

Smashy City

Smashy City volí velmi jednoduchý, ale lákavý koncept, kdy se obří monstrum snaží zničit celé město. Destrukce je...

Advantage Consulting, s.r.o.
DELPHI DEVELOPER

Advantage Consulting, s.r.o.
Královéhradecký kraj
nabízený plat: 50 000 - 60 000 Kč

Najdete na iDNES.cz