V Dead Crossing skončí stovky nemrtvých pod koly vašeho auta

aktualizováno 
Svět opět postihla apokalypsa, zaplavily ho hordy nemrtvých a vy jste jedním z mála přeživších. Naštěstí máte k dispozici automobil. S jeho pomocí se musíte dostat na místo, kde by vás měly čekat světlejší zítřky.
55

Dead Crossing

Platforma: Android

  • Slušná řádka zbraní i aut
  • Vylepšování
  • Některé mise jsou povedené
  • Nevyvážená obtížnost
  • Přinejlepším průměrné technické zpracování
  • Málo citlivé ovládání

Stáhnout z Google play

Dead Crossing je akční hrou, která je vystavěna na jednoduchých pravidlech. Připraveno je několik desítek misí, které tvoří rovná silnice, na níž najdete nemrtvé, vraky aut a krabice. Nezbývá, než se pokusit dojet do cíle, aniž by vás nemrtví převrátili a současně není dovoleno nabourat do žádné z překážek.

Každý úsek cesty má specifické podmínky, jako je stanovený počet mil, který je nutné ujet, zabití určitého množství nebo typu nemrtvých a podobně. Některé úkoly jsou docela jednoduché, jiné možná až příliš náročné. Obtížnost není zrovna vyvážená.

 Dead Crossing

 Dead Crossing

 Dead Crossing

 Dead Crossing

Situaci ulehčují dvě speciální schopnosti: šoková vlna, která zabije všechny nemrtvé v okolí, a turbo, díky němuž zrychlíte a prorážíte překážky.

K dispozici máte několik automobilů s různými vlastnostmi a na každý z nich lze umístit několik zbraní. Všechny se dají vylepšovat, a to za dva druhy herních platidel, případně se nakupují za skutečné peníze.

Fotogalerie

Není třeba upozorňovat, že jste nápadně tlačeni do utrácení skutečných finančních prostředků. Dá se to zvládnout i bez nich, ale pak je Dead Crossing výrazně náročnější a zdlouhavější.

Herní platidla se dají získat ještě jednou metodou, a to na výherním automatu, který je ve hře implementovaný. Šance na úspěch jsou však malé.

Dead Crossing umí být občas zábavný, ale nemá vyladěnou obtížnost. Není snadné uhlídat, abyste do ničeho nenarazili a současně unikli před zombíky skákajícími přes celou obrazovku. Ovládání probíhá prostřednictvím naklánění tabletu/telefonu, ale nereaguje úplně nejlépe a není dost citlivé.

Připočtěte si nijak zvlášť propracovanou grafiku a máte průměrnou hra, která možná zbaví, ale rozhodně neoslní.

Autor:
 

Hodnocení hry

Redakce

55 %

Čtenáři

42 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 18 čtenářů

Nejčtenější

Další z rubriky

Naskočte si na motorku, je to zadarmo

Traffic Rider

Nejdříve zklamání pro ty, kteří čekají klasické závody. V tomto případě nejsou vašimi soupeři jiní jezdci na motorkách,...

Ještě, že je mobilní Batman v Superman zdarma. Je to nehratelný odpad

Batman v Superman Who Will Win

Jedním z největších videoherních klišé jsou hry inspirované filmem nebo seriálem, které sázejí jen na známou značku,...

Najdete na iDNES.cz