Diskuse k článku

Stavba hradecké fotbalové arény vázne. Za co? ptají se rebelové

Koalice, která vládne hradecké radnici, podporuje stavbu nové fotbalové arény zdánlivě jednotně. Podle prvního bodu dubnového programového prohlášení to vypadalo, že stavbě za více než 450 milionů nic nestojí v cestě. Projekt obchodního centra spojeného s moderním stadionem však má tvrdé kritiky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

S.trochou.do.mlyna

Obchodních center je v Hradci asi málo

Obchodní centra stavěná ve městě na sebe váží zvýšenou dopravu a logicky tak komplikují dopravu. Nejinak tomu bude v tomto případě. Díky dnešním rozhodnutím budeme zítra po městě popojíždět pomaleji a i těch splodin se nadýcháme více. Zatímco jinde se snaží různými způsoby dopravu z města vytlačovat, v Hradci se o tom asi moc nepřemýšlí (viz Atrium, AuPark, toto obchodní centrum v Malšovicích).

0/0
12.5.2011 16:01

pindlik

kdyby tak

třeba chtěl někdo postavit pár školek...:-/

0/0
8.5.2011 21:19

ajsek1

proč Dvořák, když ty peníze za Opatovice byly,

nepřestavěl Malšák tehdy ? ;-€ momentálně mi přijde stavba multifunkční arény a obchodního centra, to vše hned vedle koupálka a parkovičtě, přímo u čtyřproudého okruhu města, jako skvělé řašení; jen aby to už bylo boha jeho !

0/0
8.5.2011 12:02

DonZewl

Blbost

Autor článku zjevně neví o čem píše, zeptal se pár rebelů a vyvodil důsledky že něco vázne. Plánovaná stavba jde podle rozvrhu, je podáná žádost o vydání územního rozhodnutí, které bude v červnu. Jestli něco vázne se ukáže na zastupitelstvu až se bude hlasovat o výběru dodavatele a finální podoby arény.

0/0
8.5.2011 11:34

Najdete na iDNES.cz