Diskuse k článku

Řidiče smetl u Kosiček kamion při opravě auta, nedbale vkročil do silnice

Tragicky skončila neopatrnost devětačtyřicetiletého řidiče, kterému se zřejmě porouchalo auto nedaleko Kosiček na Královéhradecku. Při opravě auta muž nedával pozor a vstoupil do silnice přímo pod projíždějící kamion. Následkům nehody podlehl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

doritka

Kosičky

Děkuji oběma přispěvatelům. Ten řidič byl můj manžel a táta našeho jedenactiletého dítěte, nejsvědomitější řidič, jakého jsem kdy poznala a nejhodnější člověk. Určitě nikam nedbale nevstupoval. Vždycky byl opatrný a nebezpečí na silnici předvídal i za druhé. Tvrzení o nedbalosti je jen nevhodný alibismus řidiče kamionu, který kdovíjak rychle jel a neměl patřičný odstup a pokus řidiče kamionu popřít vlastní zavinění neštěstí. Kdybyste jen věděli, jak nám s dítětem doma je.......!!!!!!!!!

0/0
29.7.2011 23:13

Scarlett O Hara

Bože, to je zase titulek

Řidiče smetl u Kosiček kamion při opravě auta, nedbale vkročil do silnice Tzn. že kamion při opravě auta nedbale vkročil do silnice, kde smetl řidiče?8-o8-o

:-/RvRvRv

0/0
28.7.2011 22:21

akro

Re: Bože, to je zase titulek

Nedbale vkročil, nojo odnesl to. Máme sice v předpisech tisíce zbytečných slov, určujících nesmyslné nebo neproveditelné povinnosti, ale to co kdysi rozumné bylo, například povinnost  dostatečného bočního odstupu při objíždění či předjíždění nebo povinnost jet jen takovou rychlostí, aby řidič zastavil na vzdálenost kratší, než kam vidí, to se z norem vypařilo.

+1/0
29.7.2011 9:38

Najdete na iDNES.cz