Diskuze

Že dál vyhráváme? Mám radost, řekl Říha po Finech a pochválil Gulaše

Na tváři mu byla poznat spokojenost. Aby ne. Co víc by si mohl trenér hokejové reprezentace Miloš Říha přát, když tým pod jeho vedením pokračuje v nové sezoně ve vítězném tažení. Po triumfu na Karjale uspěl i v úvodním duelu Channel One Cupu a porazil Finsko 4:3 v prodloužení.

P35a94v43e96l 86Š26m96í49d

13. 12. 2019 11:23

možná pro svaz karma za vše co doposud napáchali.Nějak se to ně kupí.Alespoň si Pytlák obnoví jméno a sáhnou po něm zase lepší kluby.

3 0
možnosti
MZ

Na hokej pod Říhou se zase po letech dá koukat. Hráči makají a trenér koučuje. Ne jako ta leklá ryba Jandač. Jestli ho opravdu vymění za Pešána jsou troubové.

15 3
možnosti
KF

K34a93r33e45l 45F78a31j69t

13. 12. 2019 12:05

Já se hlavně bojím, že se z něj mimo jiné vyklube druhej Petr ... jsou si až moc v nejednom "podobní"

1 0
možnosti
MN

Říha mě fakt baví. Neironicky.

O to víc škoda, jak na svazu upekli tu jeho tzv. výměnu (tj. podraz) za Pešána.

MM

Od páté minuty zápasu do konce druhé třetiny byl zápas jednoznačnou záležitostí. Naši hráli opravdu výborně. Gulaš byl hodně vidět, ale podaný výkon byl hodně dobrý. Trošku škoda toho konce, ale byl to vydařený zápas se zaslouženým koncem.

13. 12. 2019 7:33

Po sobotním utkání by měli kádr opustit Zaťovič s Pyrochtem,domluva Říha/Zábranský.