Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Je po desetidenní přestávce. Fanoušci jsou vždy napnutí, co přinese a jaká bude forma jejich týmu. Fanoušci domácích jsou navíc zvědaví, zda jejich Mountfield konečně porazí protřelého nováčka.

Pro postup do play-off potřebují domácí bodovat, mají slušnou motivaci. Hosté jsou poslední a to jim nebude dělat dobře. Jistě budou koukat zopakovat úspěchy proti týmu z jihu Čech.

1:10

Minutu se toho moc nedělo. Pak ale dostal Kraft před odkrytou branku puk a mohl dát gól. Puk skončil na plexisklu nad mantinelem.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Jeřábek (CZE) - Bláha (CZE), Kostka (CZE)
Počet diváků: 4 085

1:24

Kovář dvakrát za sebou přikryl puk. Hosté přijeli hrát hokej.

3:00

Nejdříve trwefil Suja tečí přihrávky Podlešáka oblouk branky. Pak předvedli hosté bleskovou kombinaci a znovu měli namazáno na střelu mezi kruhy. Netrefili branku.

5:00

Dvakrát se domácí zakázaně uvolňovali. Pokaždé se beci do puku opřeli tak, že by se nedal chytit ani na hrablo.

5:51

Podlešák se opřel do puku a šlupkou trefil oblouk branky přesně v místech, kam přistála předtím Sujova teč.

9:10

Hruška střílal od modré. Mířil na levý horní roh, ale minul Kovářovu branku.

10:22
Tresty

Vyloučen hráč František Ptáček (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení
Zavadil o Hromase u mantinelu a hráč hostů padl jako sestřelený.

10:38
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Divíšek (Chomutov), 2 min. za Vysoká hůl
Přesilovka hostů skončila. Čtyři na čtyři.

12:00

Vráblík ani Langhammer Hanuljaka nedostali. První pálil zprava od modré, druhý zleva kousek za modrou.

12:22

Ptáček může hrát. Ale přesilovka domácích bude krátká.

12:38

I Divíškovi trest skončil.

13:27

Kubinčák se ocitl u branky Kováře a hned tam schytal nějaké štulce.

13:35
Tresty

Vyloučen hráč Martin Podlešák (Č. Budějovice), 2 min. za Zdržování hry
Další přesilovka pro hosty.

15:35

Až ke konci přesilovky se hosté dostali před Kováře. Znovu tam byl Kraft v šanci po rychlé přihrávce, ale i tentokrát minul. Pět na pět.

17:21

Zápas zatím žádné strhující tempo nepobral. Hraje se dost opatrně.

19:10

Mertl vymíchal puk v kruhu a mohl nahrát Dejovi. Volil prudkou střelu tahem, ale Hanuljak puk chytil.

20:00

Opatrnější první třetina byla bez gólu. Zásahy: Kovář 8, Hanuljak 11.

21:40

Palin ubránil Kotalíka, který se dostal k brance hostů. Nemohl zakončit, ale i tak puk putoval pomalu pod beton Hanuljaka. Za čáru nepřešel.

22:44
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Pulpán (Chomutov), 2 min. za Sekání
Vydarený se pustil mezi beky hostů k brance, ale netrefil ji. Když si puk dojížděl, dostal hokejkou.

23:48

Po levé straně projel Květoň a vystřelil. Hanuljak vytasil lapačku.

24:44

Moc si domácí útočné pásmo nevychutnali. Museli pro puk jezdit, míjeli branku hostů. Nebyla to povedená přesilovka.

26:07

Bude trestné střílení za faul Macháčka na Šimánka.

26:07

Šimánek Hanuljaka z branky nedostal a po naznačení střely šel do forhendového blafáku. Ale už byl moc blízko branky a nedal.

27:08

Luňák se mohl proslavit. Byl sám u tyčky branky hostů a šťouchal puk za Hanuljaka, ale neprošťouchal. Hanuljak ležel na ledě, ale místo u tyčky ucpal.

27:32
Tresty

Vyloučen hráč Roman Vráblík (Č. Budějovice), 2 min. za Držení protihráče
Podržel na své modré nejspíš Sikoru při brejku hostů.

28:55

Ani hosté nemají festivalovou přesilovku. Teď zahráli zakázaneé uvolnění.

29:32

Přesilovka hostům skončila.

30:28
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Květoň (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení
Květoň upadl a v jízdě po ledě zasáhl Sikoru u mantinalu, který se také svalil na led.

32:28

Květoň se vrátil z trestné lavice. Důras zkusil Kováře, ale neprostřelil ho. Jinak museli hosté často pro puky ke své brance.

33:37

Pokus Šagáta skončil v síti nad brankou Kováře. Puk tečoval jeden z domácích hráčů.

34:13

Rousek dorážel puk před Hanuljakem a vysloužil si dohrání zadáka hostů.

34:50

Ruta se pošťouchal s Podlešákem, který zkoušel doklepnout vyražený puk do branky Hanuljaka.

36:55

Kraft střílel přes bránícího Ptáčka. Kovář puk viděl a střelu vyrazil.

39:05
Tresty

Vyloučen hráč Roman Vráblík (Č. Budějovice), 2 min. za Zdržování hry
Vyhodil puk u střídačky hostů. Bylo ho hlavně v první třetině dost vidět. Druhým trestem si sám kazí dojem.

40:00

Čtyři vteřiny před koncem druhé třetiny střílel prudce Šagát, ale Kovář si poradil. Ještě 64 vteřin chybí do konce přesilovky hostů. Ani druhá třetina nebyla moc zajímavá. Zásahy - Kovář 8, Hanuljak 17, celkem 16:28.

40:17

Zleva střílel Kubinčák. Kovář puk chytil.

41:05

Pět na pět, Vráblík může hrát.

43:32

Podlešák napřáhl na modré a trefil konstrukci branky. Byla to prudká střela, po které ani Hanuljak nestačil kouknout.

Vyloučen hráč Vojtěch Kubinčák (Chomutov), 2 min. za Hákování
Historie z první třetiny se opakuje. Hosté znovu zkrátili svoji přesilovku faulem.

45:35

Hanuljaka vyzkoušel Šimánek. Puk se odrazil do pole.

46:17

Ptáček s Dejem zaútočili, ale Hanuljak má další zákrok.

46:38

Oba týmy jsou kompletní.

47:29
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Mertl (Č. Budějovice), 2 min. za Podražení
Fauloval ve středovém kruhu podobně jako předtím Kotalík. To jsou fauly z nešikovnosti, bez úmyslu.

48:27

Lukáš Květoň (Č. Budějovice) vstřelil branku (9. gól v sezóně), asistence František Ptáček a Jakub Langhammer. Stav zápasu Č. Budějovice - Chomutov 1:0
Ve třech se dostali domácí do brejku. Květoň napálil přihrávku od Ptáčka, jen co přejeli všichni modrou. Prostřelil Hanuljaka po ledě.

49:51
Tresty

Vyloučen hráč Štěpán Hřebejk (Chomutov), 2 min. za Držení protihráče
Fauloval rozehrávajícího beka domácích za brankou Kováře.

50:46

František Ptáček (Č. Budějovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Rastislav Dej. Stav zápasu Č. Budějovice - Chomutov 2:0
Dohady, kdo dal gól. Ptáček střílel z kruhu a trefil Květoně, nebo hráče hostů. Od jednoho z nich se puk odrazil do branky. Hlasatel střelce neopravil, nejspíš gól patří Ptáčkovi.

51:20
Tresty

Trest týmu (Chomutov), 2 min. za Příliš mnoho hráčů na ledě
Špatné střídání hostů odsedí Hruška.

53:30

Tentokrát se ani domácí za gólem nehnali. Jen Dej se snažil před brankou hostů, ale nedostal se ke střele.

54:27

Střelu Palina vyrazil jeden z hráčů domácích do sítě nad brankou.

54:50

Palin tentokrát Kotalíka neubránil. Střela mezi kruhy se odrazila od Hanuljaka do pole.

55:58

V menší potyčce u branky Kováře byl Vráblík. Nebylo to tak horké, nikdo nešel ani ven.

56:54

Oddechový čas pro domácí tým.

59:00

Hanuljak opustil branku, hosté hrají power play.

59:15

Oddechový čas hostů.

Skončila třetí třetina.

60:00

Tlak na branku Kováře v závěru sice hosté vystupňovali, ale druhou nulu v sezoně gólman domácích udržel. Zásahy: Kovář 11, Hanuljak 9, celkem 27:37. Pěkný večer.

23. dubna 2019 17:30Chomutov-Č. Budějovice 6:4
14. dubna 2019 17:00Č. Budějovice-Chomutov 1:3
9. dubna 2019 17:30Chomutov-Č. Budějovice 1:0
31. března 2019 17:00Č. Budějovice-Chomutov 5:4N
14. dubna 2015 17:30Chomutov-Č. Budějovice 7:1
12. dubna 2015 17:00Č. Budějovice-Chomutov 0:4
31. března 2015 17:30Chomutov-Č. Budějovice 4:3P
29. března 2015 17:00Č. Budějovice-Chomutov 1:4