Diskuze

Pastrňák, Faksa, Hronek a Rutta slavili gól, Hertl sbíral asistence

V patnáctizápasovém středečním programu hokejové NHL byli Češi hodně vidět. Mezi střelce se zapsali útočníci David Pastrňák z Bostonu a Radek Faksa z Dallasu. Přesně pálili také obránci Filip Hronek z Detroitu a Jan Rutta z Pittsburghu. Centr Tomáš Hertl pro změnu asistoval u dvou branek San Jose. V akci bylo hned pět českých gólmanů, z nichž vynikl s čistým kontem Karel Vejmelka z Arizony. Po dlouhých vítězných sériích narazil na přemožitele jak Boston, tak New Jersey.

MC

Ovečkin Alex rozhodl prodloužení. Je to pan hokejista. Ani Bruins, momentálně jeden z nejlepších celků NHL, nedokázali s utkáním nic udělat když se prohravalo o 3 góly. Třetí třetina naprosto zbytečná jak vzpomínka jež bolí. Husarský kousek se podařil Dallasu. Ti na svém ledě manko tří gólů otočili, v domácím prostředí se to někdy dokázat dá. V bráně hostů stál však Čech Petr Mrázek. To měli mírně usnadněné.

0 5
možnosti
AK

A víš o tom, že Dallas ještě v 50. minutě tekl 4:1? A ty už by jsi ukončoval zápas trolle. Hraje se až do konce a doufám, že tvoje příspěvky o ukončování tady už číst nebudeme muset. Pac a pusu :-P

3 1
možnosti
DR

Fanoušek Bostonu v dresu Phila Esposita v hledišti stadionu na Floridě. 41 let po té, co Esposito skončil kariéru. XTohle je NHLX

7 2
možnosti
VB

Jak porazit New Jersey? Stačí neuznat dva góly. Jinak Vaněček skvělý výkon.

1 0
možnosti

pro jistotu neuznali 3

0 1
možnosti
MS

kdyz tak vidim ty nadherny dresy Buffala z devadesatek, nenastoupil nahodou vcera do branky i ten typek s 39kou na zadech?

0 1
možnosti
JS

J19a57n 95S63t96o71d62o18l87a

24. 11. 2022 8:20

Faksa se rozstřílel. Dlouho nic, teď je skoro pravidelným střelcem :-)

4 0
možnosti
RF

Jako třetí v pořadí do osmičkového klubu vstupují Sharks, grt :-)

24. 11. 2022 8:11

Rangers dali za zápas 5 nebo 6 tyček- neuvěřitelné :))

0 0
možnosti
FK

Tak nějak jsem dneska prohru Pandiček čekal... Individuální chyby a nedisciplinovanost rozhodly. Navíc hráči Cats to fakt přesně trefovali. Trip na Floridě 1 ku 1, zítra pokračujeme třetím zápasem (s Canes) pomyslného těžkého "sedmiboje".

2 3
možnosti
MM

M27i22t68k26o 50M73i65t24e43v

24. 11. 2022 9:04

Souhlas ten zápas ve srovnání s předchozím proti Tampě půsubil strašně ospale a bez tempa. Jako by se obě mužstava viděla již u stolu s krocanem ... Navíc Swaymann není Ullmark a Cats tam popadalo téměř všechno.

Tak snad na Black Friday s Canes to bude jiný fičák. Snad krocan nebude tlačit v žaludku a Pandy budou jezdit jako rakety :-P