Reportáž skončila 27. 5. 2024 20:41

Mistrovství světa v hokeji

Po 39 letech vyhráli čeští reprezentanti domácí šampionát. Celý turnaj jsme sledovali podrobně.

26. 5.
22:24

Tomáš Kundrátek nabil Pastrňákovi a ten propálil švýcarského gólmana!

26. 5.
22:15

Momentálně probíhá výměna plexiskla po hitu Ondřeje Paláta.

26. 5.
22:14

V hlediští českému týmu fandí i bývalý šampion UFC Jiří Procházka.

26. 5.
21:48

Ani za 40 minut hry diváci zatím neviděli první gól. Brankáři obou týmu jsou 100%, střílí více Češi v poměru 23 – 17.

Blízko gólu byl Dominik Kubalík, který trefil tyčku.

26. 5.
21:28

Z dlouhého tlaku Čechů ve druhé třetině vyústila bohužel pouze tyč, nepomohli ani přesilové hry.

26. 5.
20:52

Skóre se po první třetině nemění, Švýcaři trefili pouze tyč. Češi měli nejblíže prvnímu gólu při této akci.

26. 5.
20:37

Jakub Krejčík dnes na ledě statečně bojuje i se zlomeným nosem.

26. 5.
20:33

Ondřej Beránek si v zápalu boje o zlato spletl střídačky.

26. 5.
20:20

V O2 Areně začíná souboj o zlatou medaili, Češi se všemi silami budou snažit proazit Švýcarsko!

26. 5.
20:05

„Praha je skvělé město, ale tahákem pro špičkové hráče, kteří se objevili v týmu Kanady a zejména Spojených států, byla touha vybojovat si pozvánku na turnaj čtyř národů a olympijských her v roce 2026,“ uvádí pro iDNES.cz Scott Wheeler, kanadský novinář píšící pro renomovaný server The Athletic.

Důvod jiný, motivace větší. Zámořské týmy ale v Praze propadly

přečíst článek
26. 5.
20:00

David Pastrňák se zdraví se svoji dcerkou během rozbruslení před finále.

26. 5.
19:34

Staroměstské náměstí bylo zaplněno už hodinu před startem finále, několik tisíc lidí přišlo podpořit domácí Česko.

Česko explodovalo zlatou hokejovou radostí, fanoušci v Praze kolabovali

26. 5.
18:51

Podívejte se na sestavy dnešního duelu, Česku bude chybět kvůli stopce na jeden zápas obránce Jan Rutta. Online reportáž naleznete zde.

26. 5.
18:14

Švédským hráčem utkání byl vyhlášen Carl Grundstrom, který se proti Kanadě prosadil dvakrát. Skóroval i Kanaďan Cozens Dylan a s 10 góly stále vede statistiku vstřelených gólů.

26. 5.
17:33

Švédsko zvládlo zápas o bronz s Kanadou a po 6 letech získává medaily na MS, 5 sekund před koncem zvyšoval Marcus Johansson na 4:2.

26. 5.
17:18

Roman Červenka se zúčastnil dobrovolného rozbruslení před večerním finále.

26. 5.
16:43

Ve druhé třetině Kanada zrychlila tempo a vyrovnala na 1:1, mohla přidat i druhý gól, ale Andrew Mangiapane neproměnil tuto obrovskou šanci.

26. 5.
16:29

Zlatí spoluhráči z Nagana byli dnes odměněni cenou IIHF.

26. 5.
15:52

Ve videu níže se můžete podívat na gól Carla Grundstroma.

26. 5.
15:50

Švédové vedou po první třetině 1:0. Kanaďané si zapsali pouze 4 střely na branku.