Prvoligovou baráž vedou Benátky

• 12
Praha - Hokejisté Benátek nad Jizerou porazili v druhém kole baráže o první ligu Most 3:2 a vedou tabulku s plným ziskem šesti bodů. V dalším duelu smetl Beroun brněnskou Hvězdu osmi góly. První třetina zápasu v Benátkách byla v režii domácích, Most však v druhém dějství jejich dvoubrankový náskok srovnal. Tři body středočeskému týmu zajistil v 46. minutě Zajíček.

Beroun s novým trenérem Otakarem Vejvodou podal výborný výkon a soupeře deklasoval. Domácí efektně kombinovali, snadno se dostávali do střeleckých příležitostí a skóre neustále rostlo. Brňané ke konci zápasu úplně odpadli a nebýt některých překombinovaných akcí domácích, odvezli si zřejmě z Berouna dvoucifernou porážku.

Výsledky - 2. kolo
Benátky - Most 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
5. a 14. Hart, 46. Zajíček - 24. Patzenhauer, 38. Karli. Rozhodčí: Würtherle - Fiala, Urban. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:0. Diváci: 1500.

Beroun - Brno 8:0 (3:0, 1:0, 4:0)
13. a 58. Horčička, 15. a 52. Horák, 4. Michalovič, 23. Pojkar, 41. Slížek, 48. Vaněček. Rozhodčí: Florián - Kuncendörfer, Sentenský. Vyloučení: 11:12, navíc Polášek a Siřínek (oba Brno) oba 10 min. Využití: 4:0. Diváci: 700.

1. Benátky   2 2 0 0 0 0 8:5 6
2. Beroun    1 1 0 0 0 0 8:0 3
3. Most        2 1 0 0 0 1 5:4 3
4. Olomouc  1 0 0 0 0 1 1:3 0
5. Brno        2 0 0 0 0 2 3:13 0