Reportáž skončila 26. 1. 2009 20:31

KOMETA - CHOMUTOV

Utkání první hokejové ligy

45:26
Plnou brněnskou halou znějí oslavné chorály, hosté už působí rezignovnaně. Znovu musel zasahovat Lundell.
44:12
Domácí hrají v plném počtu.
43:38
Po samostatné akci střílel hostující Jíra, Hylák vyráží ramenem.
43:11
Další brejk domácích v oslabení, Padělek tentokrát zprava trefil tyčku!
42:31
Gól Komety! Stav 4:0. Brňané ujeli do brejku dva na jednoho, Sedlák se rozhodl vystřelit a Lundell puk vyrazil jen k Tomáši Klimtovi. Ten v pohodě zavěsil do opuštěné branky.
42:12
V brněnské brance skončili v klinči domácí Houdek a hostující Tauš. Chomutovský hráč dostal trest za hrubost, Houdek 2 minuty za nedovolené bránění a dvě za hrubost. Hosté tak budou hrát přesilovku.
41:48
Třetí část začala opatrně, jako první pálil domácí Vondráček, ale zprava branku minul.
40:25
Domácí jsou v plném počtu.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Chomutov v její první části vyrovnal hru a domácím zatápěl, pak ale Kometa dvakrát využila přesilovku a drží tak utkání pevně v rukách.
39:47
Za hrubost jsou po potyčce před brankou vyloučeni Ťupa a Koma.
39:06
Brankář Hylák už přivádí soupeře k zoufalství. Po Bombicově ráně od modré se k dorážce dostal Jeslínek, místo odkryté části branky ale puk skinčil v Hylákově lapačce.
38:55
Puk se před brněnskou brankou odrazil k Všetečkovi, tomu ale do zakončení skočil obětavý obránce. Bude se vhazovat před Hylákem.
38:25
Chomutov bude hrát přesilovku. Sedlák se ve středním pásmu provinil sekáním.
37:51
Chomutov získal na útočné modré puk a jel do přečíslení dva na jednoho, Skořepa se rozhodl pro střelu, kterou ale chytil Hylák.
36:40
Gól Komety! Stav 3:0. Kometa potřetí využívá přesilovku. Padělek našel před brankou Petra Polodnu, ten si posunul puk do protipobyhu Lundella a následně zamířil po ledě do odkryt poloviny branky.
35:45
V pokračující přesilovce pět na čtyři se sražená Kántorova střela dostala ke Kostourkovi, ten ale nepřihrál přesně.
35:05
Gól Komety! Stav 2:0. Domácí sehráli přesilovku jednodušše, Vondráček přihrál zpět na modrou Tomáši Houdkovi, ten si popojel a tvrdou bombou zamířil přímo do horního růžku.
34:51
Kometa bude hrát přes minutu pět na tři. Míka je vyloučen za držení.
34:26
Domácí obraně proklouzl Jeslínek, ale dostal se z úhlu a jeho zakončení bekhnedem si Hylák pohlídal.