Bremer z Juventusu v zápase s Laziem, atakuje ho Ciro Immobile. | foto: Reuters

Juventus v Italském poháru vyřadil Lazio a drží šanci na zisk trofeje

• 0
Fotbalisté Juventusu Turín porazili Lazio Řím 1:0 a stali se posledními semifinalisty Italského poháru. Po ztrátě nadějí v Serii A po disciplinárním trestu za finanční podvody a podzimním neúspěchu v Lize mistrů se udrželi ve hře alespoň o pohárovou trofej.

O postup do finále se Juventus utká s Interem Milán. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Cremona a Fiorentina.

O vítězství slavnějšího z turínských klubů rozhodl minutu před poločasovou přestávkou brazilský obránce Bremer hlavou. Byl to jeho druhý soutěžní gól od loňského příchodu z FC Turín.

Juventus FC - S. S. Lazio 1:0 (1:0)

Branky: 44. Bremer. Rozhodčí: Maresca – Carbone, Preti. ŽK:65. Cuadrado, 79. Perin, 84. da Silva - 68. Zaccagni. Diváci: 31 583.

Juventus FC Perin – da Silva /C/, Bremer, Sandro – Cuadrado (88. De Sciglio), Fagioli (64. Miretti), Locatelli, Rabiot, Kostić – Chiesa (78. Di María), Vlahović (64. Kean)

S. S. Lazio Maximiano – Lazzari, Gabarrón, Romagnoli (78. Casale), Marušić – Vecino (59. Milinković-Savić), Cataldi (74. Santos), Luis Romero (74. Bašić) – Anderson, Immobile /C/ (46. Rodríguez), Zaccagni